האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera
 • <p>
	<span style="text-align: center;"><nobr>שלום, כיף שהגעת אלינו :)</nobr></span></p>

  שלום, כיף שהגעת אלינו :)

  עם עיגול לטובה:

   

  קנית ב 78.80 ש"ח?

  שילמת 79.0 ש"ח.

  תרמת  20 אג'!

   

  4 ש"ח ממוצע תרומה חודשי      100% בחירה

למי מעגלים ?

אני רוצה להתחיל לעגל

בחר את חברת האשראי שלך

התהליך פשוט וקצר - אורך פחות מדקה

הרשמה לניוזלטר

כפר נהר הירדן

חזרה לעמוד העמותות
575 מעגלים

"הכפר זה הדבר היחידי שגורם לי להרגיש שיש משהו טוב אחד בזה שחליתי באפילפסיה"

"5 ימים שמשפיעים על שאר 360 הימים בשנה"

כך מספרים לנו חניכים/ות שנפשו בכפר.
כפר נהר הירדן הוא מקום מופלא וממלא תקווה – כפר נופש ייחודי בישראל ובמזה"ת כולו, המעניק לילדים/ות בגילאי 9-18 המתמודדים עם מחלות קשות, מסכנות חיים וכרוניות ולילדים עם מוגבלויות וצרכים מיוחדים נופש חווייתי, קסום, מונגש במלואו ובטוח, המותאם להם, בליווי צוות הדרכה מקצועי וטיפול/גיבוי רפואי מלא. כל זאת - ללא עלות לילד ולמשפחתו.
מידי שנה מתקיימים כ 40 מחזורי נופש, בני 3-6 ימים ,בהם נופשים (מחולקים לפי מחלה וגיל) כ 1,800 ילדים/ות, ללא הבדל מוצא, דת ומין. כמו כן מתקיימים סופי שבוע לכ 180 משפחות שבהן ילד/ה חולה.
בכפר, היחיד מסוגו, מגוון פעילויות: פארק ספורט אתגרי, אומגה של 150 מ', רכיבה על סוסים וכרכרות, מגוון סדנאות, מוסיקה ותיאטרון, חץ וקשת, עפיפוניאדה, שחיה וספורט, פינת חי ואימון כלבים, ערבי בידור, קומזיץ ומסיבות ועוד. הפעילויות כולן מונגשות ומותאמות לכל מצב פיזי (כולל כסאות גלגלים) והן מקנות לחניכים חוויות מסעירות אך בטוחות, מהנות ובלתי נשכחות, מעודדות תמיכה ועזרה הדדית ומחזקות את הערך והדימוי העצמי של החניכים.

רבות העדויות של ילדים והוריהם כיצד הכפר שינה את חייהם. הילדים הנופשים, רבים חולים במחלות קשות וממושכות, מבלים אצלנו בכפר, ללא הוריהם, לראשונה מאז התגלתה מחלתם, בהשגחה רפואית מלאה 24/7 של רופאים ואחיות מומחים. כך זוכים הילדים החולים בחוויה מיוחדת וההורים, למנוחה הנחוצה להם.
הכפר חבר ברשת בינלאומית של כפרים לילדים חולים SeriousFun Children's Network, שהוקמה ע"י פול ניומן.

תוצרי הנופש בכפר - תחושת ההעצמה, קבוצת התמיכה המשמעותית שנוצרת וחיזוק הביטחון העצמי מאפשרים לילדים ששבים לביתם בכוחות מחודשים להתמודד טוב יותר עם מחלתם.

הכפר נפתח לפעילות ב-2011, ועד סוף 2017 נפשו כ-8,900 ילדים/ות המתמודדים עם מחלות ותסמונות שונות! כמו כן התנדבו מעל 3,500 מתנדבים/ות.

עגלו למעננו ושנו חיים של ילד/ה חולה!

*התוכן באחריות העמותה
רוצה להתחיל לעגל לטובת כפר נהר הירדן 1. בחר כרטיס אשראי:
התרומה החודשית ויעדיה יופיעו בדפי הפירוט החודשיים שלך ראה דוגמה**