האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera
 • <p>
	<span style="text-align: center;"><nobr>שלום, כיף שהגעת אלינו :)</nobr></span></p>

  שלום, כיף שהגעת אלינו :)

  עם עיגול לטובה:

   

  קנית ב 78.80 ש"ח?

  שילמת 79.0 ש"ח.

  תרמת  20 אג'!

   

  4 ש"ח ממוצע תרומה חודשי      100% בחירה

למי מעגלים ?

אני רוצה להתחיל לעגל

בחר את חברת האשראי שלך

התהליך פשוט וקצר - אורך פחות מדקה

הרשמה לניוזלטר

שק"ל – שילוב קהילתי לאנשים עם מוגבלויות (ע"ר)

חזרה לעמוד העמותות
711 מעגלים

שק''ל בקצרה

עמותת שק''ל היא עמותה מובילה בישראל בקידום השתלבות אנשים עם צרכים מיוחדים בקהילה הרחבה. תוך מתן רצף שירותים ושוויון הזדמנויות, שק''ל מאפשרת לכל אחד לפתח את היכולות האישיות ולהגשים את הפוטנציאל. שק''ל הקימה טווח רחב של תכניות ומסגרות המציעות לאנשים עם מוגבלויות הזדמנויות ומערכות תמיכה בדומה לאלה העומדים לרשות כל אחד אחר בקהילה.

שק"ל הוקמה בשנת 1979 על ידי משרד העבודה והרווחה, ג'וינט-ישראל, ועיריית ירושלים.  כיום, 550 עובדים ו-700 מתנדבים מסייעים ל-8,000 אנשים עם צרכים מיוחדים מכל מגזרי החברה: יהודים, ערבים, נוצרים, דתיים וחילוניים.

תחומי הפעילות המרכזיים:
מערך דיור קהילתי – הפעלה של 80 יחידות דיור בקהילה בירושלים עבור אנשים עם מוגבלויות מגוונות, כולל דירות לאנשים סיעודיים הזקוקים לטיפול צמוד קבוע בכל שעות היום והלילה.

מכללת שק''ל – מציעה 90 קורסי העשרה והכשרה מקצועית ומשרתת כ-1,000 אנשים עם צרכים מיוחדים.

שיקום תעסוקתי - תכניות תעסוקה חדשניות ומאתגרות. שק''ל מציעה מגוון רחב של הזדמנויות תעסוקה בסביבה מוגנת לכל רמת מוגבלות. כמו כן, שק''ל פיתחה מערכת יעילה של תעסוקה בשוק החופשי, הפונה למעסיקים פוטנציאליים מכל הארץ ומפתחת הזדמנויות בשותפות עם עסקים וארגונים ציבוריים.

מרכז יום לאוטיזם בירושלים – מספק שירותים ופעילויות על מנת לקדם אנשים עם אוטיזם בתפקוד נמוך.  

מרכז טיפולי-ייעוצי לאנשים עם מוגבלויות – בין היתר, המרכז מספק חינוך מיני חברתי לאנשים עם צרכים מיוחדים וטיפולים לנפגעי התעללות מינית, פיזית, או רגשית.

שירותים במסגרות חינוך מיוחד – יום לימודים ארוך בבתי ספר לילדים עם צרכים מיוחדים - שירותים פרה-רפואיים, פנאי, שיקום וייעוץ עבור ילדים בגנים ובתי ספר לחינוך מיוחד בירושלים.     

המרכז הישראלי לנגישות – פועל למען הסרת מחסומים פיזיים ומחסומים של תקשורת על מנת לאפשר לאדם עם מוגבלות לחיות חיים מלאים בתוך הקהילה. מרכז קבע סטנדרטים עולמיים חדשים בתחום התחבורה, בהנגשה הרכבת הקלה בירושלים. כמו כן, המרכז יזם ומבצע פרויקט הנגשה של היער העתיקה בירושלים. פרויקט זה פורץ דרך בקנה מידה עולמי.

SHEKEL – Community Services for People with Special Needs, is Israel's leading NGO for integrating people with special needs within the wider community. Offering a wide range of holistic community services, SHEKEL gives children and adults with every type of disability, the chance to advance and realize their potential in terms of independence, personal growth and contribution to the wider community. SHEKEL works to provide equality of opportunity at every level and in every facet of life.

 

SHEKEL serves 8,000 children and adults with disabilities, from all ethnic and religious backgrounds, throughout Israel. SHEKEL programs include Living in the Community housing, vocational rehabilitation and employment, enrichment courses and leisure activities, Center for counseling, medical services and enrichment in day schools for children with severe disabilities. In addition, SHEKEL's Israel Accessibility Center has set new international standards in areas such as public transport.

 

*התוכן באחריות העמותה
רוצה להתחיל לעגל לטובת שק"ל – שילוב קהילתי לאנשים עם מוגבלויות (ע"ר) 1. בחר כרטיס אשראי:
התרומה החודשית ויעדיה יופיעו בדפי הפירוט החודשיים שלך ראה דוגמה**