האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera
 • <p>
	<span style="text-align: center;"><nobr>שלום, כיף שהגעת אלינו :)</nobr></span></p>

  שלום, כיף שהגעת אלינו :)

  עם עיגול לטובה:

   

  קנית ב 78.80 ש"ח?

  שילמת 79.0 ש"ח.

  תרמת  20 אג'!

   

  4 ש"ח ממוצע תרומה חודשי      100% בחירה

למי מעגלים ?

אני רוצה להתחיל לעגל

בחר את חברת האשראי שלך

התהליך פשוט וקצר - אורך פחות מדקה

הרשמה לניוזלטר

קשר- הבית של המשפחות המיוחדות

חזרה לעמוד העמותות
475 מעגלים

ארגון קשר הוא הבית של המשפחות המיוחדות. בישראל 320,000 ילדים עם צרכים מיוחדים. מאחורי כל ילד כזה ניצבת משפחה. המשפחות הן מקור התקווה לילדים אלה, ואנו כאן בשבילן.
קשר הוא ארגון ייחודי ופורץ דרך, בשל היותו היחיד בישראל אשר אוכלוסיית היעד שלו היא משפחתו של האדם עם המוגבלות - ההורים, האחים והמשפחה המורחבת, מתוך אמונה שהורים ומשפחות מגויסות, מועצמות ומעורבות הן מקור הכוח והתקווה עבור ילדיהם.
אנו פועלים עם ולמען המשפחות המיוחדות ומבקשים להעלות על נס את מסירותן והשקעתן היום יומיות והלא נגמרת בילדיהן המיוחדים, ולהעניק להן דחיפה ורוח גבית במסען הארוך והמורכב. אנו פועלים בהלימה לארגונים הרבים הממוקדים במתן מענה לילד עם הנכות, ומייחדים את העשייה שלנו למעגל המקיף את הילד - הוריו ומשפחתו, זאת על מנת לחזק יחידה זו כך שתוכל למלא בהצלחה את משימתה -  גידול ילד עם צרכים מיוחדים. אנו נותנים מענה למשפחות לילדים עם צרכים מיוחדים מכל הלקויות, בגילאי לידה-21 שנים, ובכל תחומי החיים.
קשר הוא ארגון לשינוי חברתי ששם לו למטרה להביא לחיזוק מעמדם של ההורים והמשפחות לילדים עם צרכים מיוחדים, קידום זכויות ומיצוין ופיתוח שירותים שיביאו להעצמתם. לשם כך, מפעיל הארגון מגוון שירותים למשפחות ובכללן מרכז מידע, הכוונה, ייעוץ וסנגור, קבוצות תמיכה והדרכה, ליווי הורים, קבוצות לבני משפחה נוספים - אחים וסבים, סדנאות בתחומי ההורות המיוחדת ועוד. לצד שירותים אלה, מפעיל הארגון גם פרויקטים חברתיים להעצמת הורים ומשפחות מיוחדות כגון: חממת יזמות להורים מיוחדים, קבוצות מנהיגות של הורים בפריפריה ובמגזר הערבי, מרכזים למשפחה בהובלת הורים מיוחדים, קמפיין מודעות למשפחות המיוחדות ביום המשפחה, הכשרת הורים לליווי הורים צעירים ועוד. אחד המהלכים החברתיים החשובים ביותר שמקדם הארגון הוא הובלת קואליציה של כ-50 ארגונים בתחום המוגבלויות וזכויות אדם, הורים ובעלי עניין, שמטרתה קידום חקיקה שתקנה סל זכויות ושירותים למשפחות להן ילדים עם צרכים מיוחדים. עשייה רחבה זו הפכה את קשר לארגון מוביל להורים ולמשפחות מיוחדות מכל הלקויות וחתכי האוכלוסייה, מתוך תפיסה של "בית" וקהילה.

*התוכן באחריות העמותה
רוצה להתחיל לעגל לטובת קשר- הבית של המשפחות המיוחדות 1. בחר כרטיס אשראי:
התרומה החודשית ויעדיה יופיעו בדפי הפירוט החודשיים שלך ראה דוגמה**