האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera
 • <p>
	<span style="text-align: center;"><nobr>שלום, כיף שהגעת אלינו :)</nobr></span></p>

  שלום, כיף שהגעת אלינו :)

  עם עיגול לטובה:

   

  קנית ב 78.80 ש"ח?

  שילמת 79.0 ש"ח.

  תרמת  20 אג'!

   

  4 ש"ח ממוצע תרומה חודשי      100% בחירה

למי מעגלים ?

אני רוצה להתחיל לעגל

בחר את חברת האשראי שלך

התהליך פשוט וקצר - אורך פחות מדקה

הרשמה לניוזלטר

צער בעלי חיים רמת גן והסביבה

חזרה לעמוד העמותות
6161 מעגלים

צער בעלי חיים רמת גן והסביבה היא עמותה ללא מטרות רווח (ע.ר 580053296) ופועלת מעל ל - 50 שנה. חברי העמותה פועלים במסירות אין קץ להצלתם של בעלי חיים במצוקה, הן באמצעות מתן טיפול רפואי והן על ידי דאגה יומיומית לרווחתם, תוך איתור משפחות מאמצות ובתים עבורם.

 

צער בעלי חיים רמת גן והסביבה חרתה על דגלה את עקרון אי-המתת בעלי חיים. כך יכולים כל בעלי החיים המגיעים לבית המחסה של העמותה לזכות בתקווה חדשה לחיים, בלי קשר לגילם ומצבם הבריאותי.

 

נוסף לפעילות הענפה בבית המחסה, העמותה רואה חשיבות עליונה בקידום ערכים של חמלה, סובלנות ועזרה לחלש, ושמה דגש על מעורבות קהילתית רחבה, פעילויות חינוך והסברה, ועזרה לאוכלוסייה נזקקת, בעזרת הקשר החם עם בעלי החיים ומתנדבי העמותה.

 

בית המחסה נמצא בשכונת נחלת יצחק בתל אביב ופתוח שבעה ימים בשבוע.
העמותה מקדמת שלוש מטרות עיקריות- לאמץ , לתרום , להתנדב.

 

פעילותה השוטפת של העמותה נסמכת על תרומות פרטיות. מאחורי העמותה לא עומדים גורמים עתירי ממון, ואנו זקוקים לתרומות על בסיס שוטף, יהא הסכום אשר יהא. כספי התרומות מסייעים בראש ובראשונה לתחזוקה ותפעול בית המחסה ולשיפור תנאי המחיה של בעלי החיים הגרים בו.

 

לעמותה אישור ניהול תקין והכרה כמוסד ציבורי לעניין תרומות ע"פ סעיף 46 לפקודת מס הכנסה. ניתן לתרום (כסף, ציוד, מזון, סיוע מקצועי וכן הלאה) כל הדרכים מפורטות באתר.

 

פעילות העמותה נשענת במידה מכרעת על קהילת המתנדבים, המהווה את לב ליבה של העמותה. אנו קוראים לכם להצטרף ולהיות שותפים מלאים למאמצינו בקידום רווחת בעלי החיים ושאר פעילויות העמותה.

*התוכן באחריות העמותה
רוצה להתחיל לעגל לטובת צער בעלי חיים רמת גן והסביבה 1. בחר כרטיס אשראי:
התרומה החודשית ויעדיה יופיעו בדפי הפירוט החודשיים שלך ראה דוגמה**