האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera
 • <p>
	<span style="text-align: center;"><nobr>שלום, כיף שהגעת אלינו :)</nobr></span></p>

  שלום, כיף שהגעת אלינו :)

  עם עיגול לטובה:

   

  קנית ב 78.80 ש"ח?

  שילמת 79.0 ש"ח.

  תרמת  20 אג'!

   

  4 ש"ח ממוצע תרומה חודשי      100% מועבר לתרומה

למי מעגלים ?

אני רוצה להתחיל לעגל

בחר את חברת האשראי שלך

התהליך פשוט וקצר - אורך פחות מדקה

הרשמה לניוזלטר

צער בעלי חיים רמת גן והסביבה

חזרה לעמוד העמותות
4534 מעגלים

עמותת צער בעלי חיים רמת גן והסביבה פועלת מעל 50 שנה. מאז פועלים חברי העמותה במסירות אין קץ להצלתם של בעלי חיים במצוקה, הן באמצעות מתן טיפול רפואי והן על ידי דאגה יומיומית לרווחתם, תוך איתור משפחות מאמצות ובתים עבורם.

צער בעלי חיים רמת גן והסביבה חרתה על דגלה את עקרון אי-המתת בעלי חיים. כך יכולים כל בעלי החיים המגיעים לבית המחסה של העמותה לזכות בתקווה חדשה, תקווה לחיים, בלי קשר לגילם ומצבם הבריאותי.
נוסף לפעילות הענפה בבית המחסה, העמותה רואה חשיבות עליונה בקידום ערכים של חמלה, סובלנות ועזרה לחלש, ושמה דגש על מעורבות קהילתית רחבה, פעילויות חינוך והסברה, ועזרה לאוכלוסייה נזקקת, בעזרת הקשר החם עם בעלי החיים ומתנדבי העמותה.
בית המחסה נמצא בשכונת נחלת יצחק בתל אביב ופתוח שבעה ימים בשבוע.
העמותה מקדמת שלוש מטרות עיקריות- לאמץ , לתרום , להתנדב.

לאמץ

בבית המחסה שלנו נמצאים חתולים וכלבים מכל המינים, הגדלים והגילאים: כאלה שנעזבו בני יומם ובעלי חיים בוגרים שנמצאו ברחוב, כאלה שאבדו וכאלה שננטשו, כאלה שידעו פעם מה הוא בית ומה היא אהבה – וכאלה שטרם זכו לכך.
אנחנו מלווים אותם לאורך כל הדרך: מחבקים כשצריך, מפנקים כשקשה, ותמיד-תמיד מבטיחים שנמצא את המשפחה הכי טובה עבורם , גם אם זה ייקח שנים.
ניתן להגיע אלינו שבעה ימים בשבוע, להתרשם מן האהובים שלנו ולשאול עליהם כמה שאלות שרק תרצו.

לתרום

צער בעלי חיים רמת גן והסביבה היא עמותה ללא מטרות רווח (ע.ר 580053296), ופעילותה השוטפת נסמכת על תרומות פרטיות. מאחורי העמותה לא עומדים גורמים עתירי ממון, ואנו זקוקים לתרומות על בסיס שוטף, יהא הסכום אשר יהא. כספי התרומות המגיעים לעמותה מסייעים בראש ובראשונה לתחזוק ותפעול בית המחסה ולשיפור תנאי המחיה של בעלי החיים הגרים בו.
צער בעלי חיים רמת גן והסביבה מתנהלת כחוק, ובעלת אישור ניהול תקין והכרה כמוסד ציבורי לעניין תרומות ע"פ סעיף 46 לפקודת מס הכנסה. ניתן לתרום (כסף, ציוד, מזון, סיוע מקצועי וכן הלאה) כל הדרכים מפורטות באתר.


להתנדב
עמותת צער בעלי חיים רמת גן והסביבה היא חלק בלתי נפרד מן הקהילה, וקוראת לכם לבוא ולהיות שותפים במאמצינו.
מדי יום מגיעים אל בית המחסה ואל הצוותים המלווים אותו סטודנטים, תלמידים ובני שירות לאומי, משפחות של אוהבי בעלי חיים, יחידים בעלי יוזמה, בעלי מקצוע, אנשי שיווק ופרסום ועוד רבים וטובים המעוניינים לתרום את חלקם לטובת בעלי החיים.
פעילותנו נשענת במידה מכרעת על קהילת המתנדבים, המהווה את לב ליבה של העמותה. אנו קוראים לכם להצטרף ולהיות שותפים מלאים למאמצינו בקידום רווחת בעלי החיים ושאר פעילויות העמותה.

*התוכן באחריות העמותה
רוצה להתחיל לעגל לטובת צער בעלי חיים רמת גן והסביבה 1. בחר כרטיס אשראי:
התרומה החודשית ויעדיה יופיעו בדפי הפירוט החודשיים שלך ראה דוגמה**