עיגול לטובת עמיח"י - האגורות שלך יכולות לשנות חיים!
האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera
 • <p>
	<span style="text-align: center;"><nobr>שלום, כיף שהגעת אלינו :)</nobr></span></p>

  שלום, כיף שהגעת אלינו :)

  עם עיגול לטובה:

   

  קנית ב 78.80 ש"ח?

  שילמת 79.0 ש"ח.

  תרמת  20 אג'!

   

  4 ש"ח ממוצע תרומה חודשי      100% בחירה

למי מעגלים ?

אני רוצה להתחיל לעגל

בחר את חברת האשראי שלך

התהליך פשוט וקצר - אורך פחות מדקה

הרשמה לניוזלטר

עמיחי- עמותת משפחות לילדים המיוחדים

חזרה לעמוד העמותות
462 מעגלים

עמותת עמיחי מפתחת רצף שירותים בקהילה עבור אנשים בעלי מוגבלות שכלית- התפתחותית. מסגרות העמותה מעניקות מענה בכל תחומי החיים; דיור, תעסוקה ופנאי מגיל ינקות ועד זקנה.

חזונה של עמיחי וערכי היסוד שלה מושתתים על האמונה כי כל אדם, ללא תלות במוגבלות זו או אחרת, זכאי לחיות בכבוד בקהילה, להיות חלק מהמרקם האנושי ההטרוגני של החברה ולממש את זכותו להיות שונה בין שווים, תוך מימוש ההזדמנויות והפוטנציאל האישי שלו.
בעמותת עמיחי מאמינים כי שילוב ונוכחותם הפיזית של אנשים עם מוגבלות בחיי הקהילה הינם צעד הכרחי לשינוי עמדות הציבור כלפיו, להסרת המחסומים הקיימים ולהטמעתו באופן שווה בחברה.

תחומי הפעילות של העמותה והמסגרות השונות:

מסגרות לשעות הפנאי: מועדוניות, נופשונים, קייטנות ופעילות פארא- רפואית המספקים מענה לכ-250 ילדים ובני נוער באזור השרון.

מסגרות דיור בקהילה: כיום, קיימים ברחבי הוד השרון ארבעה בתים כחלק ממערך הדיור של העמותה. כל בית ממוקם בלב שכונת מגורים ומתגוררים בו עד שישה דיירים הלוקחים חלק בטיפול השוטף בעבודות הבית (ניקיונות, כביסה, בישולים וכדומה). מערך הדיור מאפשר לאדם בעל מוגבלות שכלית התפתחותית להתבגר ולהזדקן כשהוא חלק ממארג החיים בחברה.

מסגרות תעסוקה: העמותה מפעילה כיום שתי מסגרות תעסוקה; מרכז יום טיפולי- שיקומי ומע"ש. תעסוקה הינה צורך בסיסי בחייו של כל אדם באשר הוא, שכן היא מעידה על איכות חייו של האדם, משפיעה על תחושת ההגשמה העצמית שלו ומעניקה לו משמעות לחיים. בכדי לתת מענה הולם לצורך זה מושקעת חשיבה יצירתית ולמידה רבה של המרכיבים השונים בתעסוקה (המשך עבודה על פיתוח קוגניציה, תעסוקה המובילה לתחושת יצרנות וסיפוק ושימור יכולות מוטוריות). במרכזי התעסוקה עובדים החברים בין השאר על מוצרי קרמיקה העומדים למכירה בדוכנים, כאשר כל ההכנסות מהמכירות מוקדשות לרווחתם.

חינוך והסברה: עמותת עמיחי פועלת לשינוי עמדות בקרב הציבור הרחב ולחינוך לקבלת השונה. כולל: פעילות בבתי ספר (חט"ב ותיכוניים), מחויבות אישית, תנועות נוער, שירות למען הציבור, פעילות מתנדביםוערבי הסברה. לעמותה למעלה מ-200 מתנדבים פעילים.

*התוכן באחריות העמותה
רוצה להתחיל לעגל לטובת עמיחי- עמותת משפחות לילדים המיוחדים 1. בחר כרטיס אשראי:
התרומה החודשית ויעדיה יופיעו בדפי הפירוט החודשיים שלך ראה דוגמה**