האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera
 • <p>
	<span style="text-align: center;"><nobr>שלום, כיף שהגעת אלינו :)</nobr></span></p>

  שלום, כיף שהגעת אלינו :)

  עם עיגול לטובה:

   

  קנית ב 78.80 ש"ח?

  שילמת 79.0 ש"ח.

  תרמת  20 אג'!

   

  4 ש"ח ממוצע תרומה חודשי      100% בחירה

למי מעגלים ?

אני רוצה להתחיל לעגל

בחר את חברת האשראי שלך

התהליך פשוט וקצר - אורך פחות מדקה

הרשמה לניוזלטר

סח"י - סיירת חסד ייחודית

חזרה לעמוד העמותות
94 מעגלים

סח"י - סיירת חסד ייחודית- הינה תכנית מהפכנית באמצעותה הופך נוער הנמצא על רצף הסיכון לאזרחים אכפתיים ואחראים. סח"י מושתתת על מודל חדשני היוצר שותפות עם בני ובנות הנוער, נוטע בהם תחושת שייכות וחיוניות חברתית וקהילתית ומקדם ערכים של אחריות אישית.

הפעילות מתמקדת בשכונות המהוות פריפריה חברתית וגיאוגרפית, בהן מקימים קבוצות של נוער במצבי סיכון בגילאי 13-18 והופכים אותם לשגרירי נתינה בקהילתם. בני ובנות הנוער עוסקים במתן מזון בסתר למאות משפחות נזקקות המקבלות סיוע על בסיס שבועי, יוזמים פעילויות נתינה שונות ומובילים את הוצאתן לפועל, כשהבולטים מהם משתתפים בקורס פיתוח מנהיגות ייחודי. בנוסף, בני הנוער עוברים פעילויות חינוכיות שבועיות להטמעת ערכים של כבוד, נתינה ותרומה לקהילה.

תוך שבע שנות פעילות, סח"י גדלה לעשרות קבוצות נוער ברחבי הארץ שבמסגרתן פועלים מאות בני ובנות נוער לאורך כל השנה. המודל הייחודי של סח"י נחקר באקדמיה והוכח ככלי יעיל להתמודדות עם נוער במצבי ניתוק וסיכון. התכנית תורמת להפחתה משמעותית בשיעורי האלימות, העבריינות ונשירה ממסגרות, מעלה את אחוזי הגיוס לצבא ולשירות לאומי,  ומקנה כישורי חיים ומסוגלות להשתלב בהצלחה בחברה.

*התוכן באחריות העמותה
רוצה להתחיל לעגל לטובת סח"י - סיירת חסד ייחודית 1. בחר כרטיס אשראי:
התרומה החודשית ויעדיה יופיעו בדפי הפירוט החודשיים שלך ראה דוגמה**