האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera
 • <p>
	<span style="text-align: center;"><nobr>שלום, כיף שהגעת אלינו :)</nobr></span></p>

  שלום, כיף שהגעת אלינו :)

  עם עיגול לטובה:

   

  קנית ב 78.80 ש"ח?

  שילמת 79.0 ש"ח.

  תרמת  20 אג'!

   

  4 ש"ח ממוצע תרומה חודשי      100% בחירה

למי מעגלים ?

אני רוצה להתחיל לעגל

בחר את חברת האשראי שלך

התהליך פשוט וקצר - אורך פחות מדקה

הרשמה לניוזלטר

סאנרייז- כץ

חזרה לעמוד העמותות
409 מעגלים

עמותת סאנרייז  הוקמה בשנת 2010 כדי לקיים פעילויות פנאי וחברה לילדים חולי סרטן בגילאי 3.5 – 17 ואחיהם, מכל המגזרים ומכל חלקי הארץ. העמותה מציעה פעילויות פנאי וקייטנות יום, ללא עלות, לילדים חולי הסרטן ולאחיהם. ההשתתפות בפעילות היא ללא תשלום מתוך התחשבות בנטל הכלכלי הכבד שנושאות משפחות שילדן חולה במחלה מסכנת חיים. הרצון לשלב את אחיהם של הילדים החולים נבע מתוך הכרה בצרכים ובמצוקה שלהם בעת שהמשפחה כולה מגויסת סביב הדאגה והטיפול באח החולה והם נדחקים הצידה.
מדי שנה בישראל מאובחנים כ-  400 ילדים עם סרטן. האבחון משנה את חייו של החולה ובני משפחתו מקצה לקצה. אשפוז, משטר טיפולים קפדני, תופעות לוואי ובידוד חברתי הופכים חלק משגרת היום יום.
ילדים המתמודדים עם מחלת הסרטן נמצאים לעיתים קרובות במצב של בידוד חברתי. פעילות יומיומית רגילה של משחק בחוץ עם ילדים מסוכנת עבורם. המערכת החיסונית הירודה שלהם עקב הטיפולים מצריכה אמצעי זהירות ומגבלות.
העמותה מפעילה קייטנות יומיות במהלך חופשת האביב וחופשת הקיץ ופעילויות פנאי למשפחות לאורך כל השנה, המותאמות לצרכים הרפואיים והרגשיים הייחודיים של הילדים.
קייטנות האביב והקיץ מתקיימות בשלושה מוקדים בארץ: צפון, מרכז ודרום.
בנוסף, העמותה מפעילה תכנית מנהיגות, המכשירה בני נוער המתמודדים עם מחלת הסרטן להיות מדריכים צעירים ולרכוש כלים מתאימים להדרכה ומנהיגות.

במהלך השנה מפעילה העמותה פעילות פנאי שנתית ודו שבועית במחלקות האונקולוגיות ילדים בבתי החולים רמב"ם בחיפה וסורוקה בבאר שבע, לרווחתם של ילדים ובני נוער הנאבקים במחלת הסרטן, ומאושפזים ו/או מטופלים בבית החולים. 
פעילויות סאנרייז- כץ מאפשרות לילדים לשחק באווירה מוקפדת ומוגנת, ליהנות מפעילויות שילדים בריאים חווים. כל הפעילויות מתחשבות בצרכים המיוחדים של המשתתפים, בשיתוף  והשגחה של צוות רפואי זמין.

*התוכן באחריות העמותה
רוצה להתחיל לעגל לטובת סאנרייז- כץ 1. בחר כרטיס אשראי:
התרומה החודשית ויעדיה יופיעו בדפי הפירוט החודשיים שלך ראה דוגמה**