האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera
 • <p>
	<span style="text-align: center;"><nobr>שלום, כיף שהגעת אלינו :)</nobr></span></p>

  שלום, כיף שהגעת אלינו :)

  עם עיגול לטובה:

   

  קנית ב 78.80 ש"ח?

  שילמת 79.0 ש"ח.

  תרמת  20 אג'!

   

  4 ש"ח ממוצע תרומה חודשי      100% בחירה

למי מעגלים ?

אני רוצה להתחיל לעגל

בחר את חברת האשראי שלך

התהליך פשוט וקצר - אורך פחות מדקה

הרשמה לניוזלטר

520 מעגלים

"נא לגעת" הוא מרכז תרבות ואומנות ללא מטרות רווח המהווה מקום מפגש בין אנשים חרשים-עיוורים, חרשים ועיוורים והקהל הרחב. זהו מרכז יחיד מסוגו בעולם, בו מתקיים דיאלוג שוויוני המקדם את הצרכים והשאיפות של כל אדם, זאת מתוך אמונה שבני האדם שווים ולכל אחד יש הזכות לקבל על עצמו את החובה לתרום לחברה.

מאז הקמתו בשנת 2007, מהווה מרכז "נא לגעת" בית לתיאטרון נא לגעת- תיאטרון יחיד מסוגו בעולם שכל שחקניו הם חרשים-עיוורים (עם לקות כפולה). לתיאטרון רפרטואר של חמש הצגות שונות - "לא על הלחם לבדו", אשר הועלתה גם בפסטיבלים מובילים בלונדון, סיאול, ניו יורק, וושינגטון, בוסטון ואוסטרליה,  הצגת היחיד "תגידי תפוז", ההצגות "מבעד לרוח" ו"אדגר", וההפקה "ילדים חורגים לאלוהים", המבוססת על מחזה מאת מארק מדוף וכוללת שחקנים שומעים וחירשים כאחד.


מרכז "נא לגעת" מציין עשור לפעילותו ולהתבססותו כמרכז תרבות ייחודי וחדשני, הרלוונטי בזירה המקומית והעולמית כאחד. מקבוצת תיאטרון קטנה המונה 11 שחקנים חרשים-עיוורים, התפתח "נא לגעת" למרכז תרבות שוקק חיים, ולמודל מוביל בארץ ובעולם בכל הנוגע לשילוב אנשים עם מוגבלויות בחברה. מאז הקמתו בשנת 2007, מהווה מרכז "נא לגעת" בית לתיאטרון נא לגעת, למסעדת הבלקאאוט - מסעדת חושך שמלצריה עיוורים וכבדי ראייה, למתחם האירועים קפיש - שמלצריו חרשים וכבדי השמיעה ולמרכז סדנאות אינטראקטיבי - בו מתבצעת ההנחיה על ידי עובדי המרכז החרשים והעיוורים ומומחי תוכן.

*התוכן באחריות העמותה
רוצה להתחיל לעגל לטובת נא לגעת 1. בחר כרטיס אשראי:
התרומה החודשית ויעדיה יופיעו בדפי הפירוט החודשיים שלך ראה דוגמה**