האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera
 • <p>
	<span style="text-align: center;"><nobr>שלום, כיף שהגעת אלינו :)</nobr></span></p>

  שלום, כיף שהגעת אלינו :)

  עם עיגול לטובה:

   

  קנית ב 78.80 ש"ח?

  שילמת 79.0 ש"ח.

  תרמת  20 אג'!

   

  4 ש"ח ממוצע תרומה חודשי      100% בחירה

למי מעגלים ?

אני רוצה להתחיל לעגל

בחר את חברת האשראי שלך

התהליך פשוט וקצר - אורך פחות מדקה

הרשמה לניוזלטר

466 מעגלים

"נא לגעת" הוא מרכז תרבות ואומנות ללא מטרות רווח המהווה מקום מפגש בין אנשים חרשים-עיוורים, חרשים ועיוורים והקהל הרחב. זהו מרכז יחיד מסוגו בעולם, בו מתקיים דיאלוג שוויוני המקדם את הצרכים והשאיפות של כל אדם, זאת מתוך אמונה שבני האדם שווים ולכל אחד יש הזכות לקבל על עצמו את החובה לתרום לחברה.

 

המרכז הוא בית לארבע יוזמות:

תיאטרון נא לגעת - תיאטרון ראשון ויחיד מסוגו בעולם ששחקניו הם חרשים-עיוורים (עם לקות כפולה). התיאטרון מזמין את הציבור לפגוש אנשים חירשים-עיוורים, יצירתיים, עצמאיים ומלאי שמחת חיים, אשר שמחים להעניק לקהל הרואה והשומע מתנה נפלאה – את מתנת האמנות.

מסעדת בלקאאוט -  מסעדת שף כשרה המציעה למבקרים לסעוד בחשיכה מוחלטת. המלצרים במסעדה הם עיוורים וכבדי ראייה, והסועדים עצמם נהנים מבילוי מהנה ומחוויה קולינארית יוצאת דופן.

מרכז הסדנאות - המרכז מארח מגוון רחב של סדנאות, שמטרתן היא להעשיר את הקהל הרחב. בין היתר מתקיימות במרכז סדנאות שפת סימנים בליווי מנחים מקצועיים, זאת לצד סדנאות יצירה בחשיכה, סדנת מוזיקה בחשיכה, טעימות יין ושוקולד בחשיכה ומפגשים עם שחקני התיאטרון.  

מתחם האירועים קפיש - מתחם אירועים ייחודי המשלב תיאטרון, תרבות, אוכל ואירוח. המתחם מארח אירועים עסקיים ופרטיים, בהם ניתן לשלב גם תוכן אמנותי ותרבותי של מרכז נא לגעת.

המרכז הוקם בשנת 2007 בנמל יפו על ידי עמותת נא לגעת במטרה להעצים את אוכלוסיות החרשים, עיוורים והחרשים-עיוורים בישראל, להוות פלטפורמה לשילובם בתחומי התרבות והבידור בישראל, ולסייע להם להתפרנס בכבוד, תוך פיתוח יכולות וכישרונות אישיים, תחושת מסוגלות וכישורי עבודה. אל מול הקהל הרחב, המרכז פועל להשריש ערכים של פתיחות, סובלנות וקבלת השונה – באחרים ובעצמנו.

 

תיאטרון נא לגעת – היחיד מסוגו בעולם!

מרכז נא לגעת נפתח בשנת 2007 בעקבות ההצלחה הבינלאומית של "אור שומעים בזיגזג"– ההצגה הראשונה של אנסמבל שחקנים החרשים-עיוורים. ההצגה השנייה של אנסמבל זה, "לא על הלחם לבדו", מציגה בישראל מיום פתיחת המרכז והופיעה בפסטיבלים מובילים בלונדון, סיאול, ניו יורק, וושינגטון, בוסטון ואוסטרליה. במהלך השנים הועלו בתיאטרון הצגות נוספות – הצגת היחיד "תגידי תפוז", ההצגה "מבעד לרוח" וההפקה החדשה "אדגר".

 

(פירוט נוסף על פעילויות המרכז ניתן למצוא באתר של נא לגעת)

*התוכן באחריות העמותה
רוצה להתחיל לעגל לטובת נא לגעת 1. בחר כרטיס אשראי:
התרומה החודשית ויעדיה יופיעו בדפי הפירוט החודשיים שלך ראה דוגמה**