האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera
 • <p>
	<span style="text-align: center;"><nobr>שלום, כיף שהגעת אלינו :)</nobr></span></p>

  שלום, כיף שהגעת אלינו :)

  עם עיגול לטובה:

   

  קנית ב 78.80 ש"ח?

  שילמת 79.0 ש"ח.

  תרמת  20 אג'!

   

  4 ש"ח ממוצע תרומה חודשי      100% בחירה

למי מעגלים ?

אני רוצה להתחיל לעגל

בחר את חברת האשראי שלך

התהליך פשוט וקצר - אורך פחות מדקה

הרשמה לניוזלטר

957 מעגלים

עמותת "מתנת חיים" מחברת בין חולים הסובלים מאי-ספיקת כליות לבין מתנדבים המוכנים לתרום להם כליה. תרומת כליה מחזירה חולים אלה למעגל החיים, אבל מספר הכליות להשתלה קטן הרבה יותר מהדרישה, ומאות חולים בארץ נאלצים לחכות שנים ארוכות לכליה חדשה. מתנת חיים מעודדת מתנדבים להציל חיים על ידי תרומת כליה, ומסייעת לתורמים ולחולים לנווט את הדרך הארוכה עד להשתלה המוצלחת. העמותה הוכיחה את יכולתה לגייס מאות תורמי כליה המוכנים לתרום איבר מגופם, ללא תמורה כספית, רק כדי להציל חיים של אדם אחר.

 

המומחים שלנו מספקים מידע על היבטים רפואיים, משפטיים והלכתיים/אתיים לחולי כליות, תורמי כליות ומשפחותיהם. המטרה שלנו לטווח הארוך היא חיסול רשימת ההמתנה להשתלות כליה, כדי שאף חולה לא יצטרך לחכות יותר מזמן קצר להשתלה.

 

כ -10% מחולי דיאליזה בישראל ימותו השנה כתוצאה ממחלתם; זמן ההמתנה לכליה מתורם נפטר אורך בממוצע 5-7 שנים. אין תרופה לאי ספיקת כליות סופנית, וחולים לא יכולים לשרוד בלי השתלה או טיפולי דיאליזה כואבים ומתישים.

 

בני אדם נולדים עם שתי כליות - אבל זקוקים רק לאחת כדי לחיות חיים בריאים. תרומה של כליה מאדם בריא מעניק לחולה שנות חיים רבות, אך מעשירה את חייו של התורם עד כדי כך שרובם מרגישים שהם אלה שקיבלו את המתנה!


אתר העמותה- 

*התוכן באחריות העמותה
רוצה להתחיל לעגל לטובת מתנת חיים 1. בחר כרטיס אשראי:
התרומה החודשית ויעדיה יופיעו בדפי הפירוט החודשיים שלך ראה דוגמה**