האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera
 • <p>
	<span style="text-align: center;"><nobr>שלום, כיף שהגעת אלינו :)</nobr></span></p>

  שלום, כיף שהגעת אלינו :)

  עם עיגול לטובה:

   

  קנית ב 78.80 ש"ח?

  שילמת 79.0 ש"ח.

  תרמת  20 אג'!

   

  4 ש"ח ממוצע תרומה חודשי      100% מועבר לתרומה

למי מעגלים ?

אני רוצה להתחיל לעגל

בחר את חברת האשראי שלך

התהליך פשוט וקצר - אורך פחות מדקה

הרשמה לניוזלטר

136 מעגלים

בעולם המודרני של היום, חוסר שוויון דיגיטלי משפיע על שכבות אוכלוסייה רבות ומהווה חסם להשכלה ולהתקדמות תעסוקתית. דווקא במדינת ישראל, המוכרת בעולם כ"אומת הסטארט-אפ", קיים פער דיגיטלי עצום אשר מעמיק את הפערים החברתיים ופוגע בשוויון ההזדמנויות בחברה.
עמותת מחשבה טובה הוקמה בשנת 2003 ע"י אנשי חינוך והיי-טק במטרה לחבר אוכלוסיות מוחלשות לאפשרויות הרבות הטמונות בעולם הטכנולוגי.  במחשבה טובה אנו מאמינים כי האתגר הוא גם ההזדמנות- הנגשת הטכנולוגיה בסביבה תומכת ומעצימה, פותחת עבור אוכלוסיות רבות עולם שלם של אפשרויות להשכלה, תעסוקה והשתלבות חברתית. החיבור לעולם המודרני מעלה את תחושת הערך העצמי ואת תחושת השייכות לקהילה וכך, הטכנולוגיה הופכת לכלי בצמצום פערים בחברה הישראלית.
בכדי להגשים את חזונה, העמותה מפעילה מרכזים טכנולוגיים קהילתיים ברחבי הארץ וכן מרכז מחשבים נייד עבור אוכלוסיות הנעדרות גישה למרכזים הנייחים. בכל מרכז פועל צוות מסור אשר מתאים את תכניות הכשרה לצרכים המיוחדים של כל אוכלוסייה ומלווה את המשתתפים להצלחה.
העמותה עובדת עם כל הגילאים- החל מילדי גנים ועד לאזרחים ותיקים ובהם מגוון אוכלוסיות כגון בני נוער בסיכון, דורשי תעסוקה, עולים חדשים, אנשים מהמגזר החרדי והערבי ואנשים עם צרכים מיוחדים.
מרכז המחשבים הראשון של העמותה הוקם בשנת 2004 בשכונת תלפיות בירושלים ומאז הקימה העמותה מרכזים נוספים בירושלים, לוד וקריית ים אשר יחד עם פעילות הכיתות הניידות סייעו לחבר מעל ל-30,000 אנשים לאפשרויות הגלומות בעולם הטכנולוגי.
פעולתה הנרחבת והמשמעותית של העמותה זכתה להכרה ולפרסים, ביניהם פרס ראש עיריית ירושלים, אות המופת בכנס ישראל-שדרות לחברה ופרס אשלים ג'וינט-ישראל. העמותה מוכרת כאקדמיה של חברת Cisco ושל Microsoft ובעלת תו מידות לאפקטיביות.

*התוכן באחריות העמותה
 • this.pages.name
 • this.pages.name
 • this.pages.name
 • this.pages.name
 • this.pages.name
 • this.pages.name
 • this.pages.name
 • this.pages.name

נוער בסיכון: העצמה טכנולוגית ליצירת תמונת עתיד טובה יותר
תכניות הלימוד לבני הנוער מנצלות את העניין והמשיכה שלהם לטכנולוגיה בכדי להקנות להם חווית הצלחה ותחושת מסוגלות עצמית. בני הנוער לומדים מקצועות כגון טכנאות מחשבים, פיתוח אפליקציות ובניית אתרים ובתום ההכשרה תורמים חזרה מהידע שתרמו לקהילה.
ילדים: חשיפה טכנולוגית ליצירת הזדמנויות למידה חדשות
העמותה מפעילה תכניות לימוד עבור ילדים באווירה אשר מעודדות סקרנות וגילוי עצמאי, יחד עם חיזוק מקצועות הליבה והקניית מיומנויות למידה. הילדים נחשפים למגוון כלים דיגיטליים ורוכשים ידע בתוכנות מתקדמות ובכך נחשפים לאפשרויות למידה חדשות ומפתחים תחומי עניין טכנולוגיים ומדעיים לקראת המשך חייהם.
דורשי תעסוקה: הכשרה טכנולוגית וליווי אישי להשתלבות תעסוקתית
ההכשרות המקצועיות של מחשבה טובה כוללות קורסים במגוון מקצועות נדרשים כגון ניהול רשתות תקשורת, אבטחת איכות ומזכירות משרדית. בנוסף, העמותה מקנה לדורשי התעסוקה מעטפת העצמה ייחודית באמצעות פיתוח מיומנויות נלוות, כגון כתיבת קורות חיים, הכנה לראיונות עבודה ואימון אישי, יחד עם סיוע באיתור מקומות לסטאז' ולהשמה.
אוכלוסיות מיוחדות: הנגשה טכנולוגית תוך שילוב בקהילה ובחברה
בעלי מוגבלויות רבים נדחקים אל השוליים החברתיים ומתקשים להתנהל במציאות היומיומית המאתגרת. חשיפה לטכנולוגיה מאפשרת למשתתפים לקבל כלים להקלה על חיי היום-יום וחשיפה לתחומי עניין חדשים, הטכנולוגיה הופכת מאתגר להזדמנות והמחשב הופך לכלי מעניין ומהנה. ההכשרות נערכות בקהילה ובכך תורמות לשילוב המשתתפים בחברה הישראלית.

רוצה להתחיל לעגל לטובת מחשבה טובה 1. בחר כרטיס אשראי:
התרומה החודשית ויעדיה יופיעו בדפי הפירוט החודשיים שלך ראה דוגמה**