האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera
 • <p>
	<span style="text-align: center;"><nobr>שלום, כיף שהגעת אלינו :)</nobr></span></p>

  שלום, כיף שהגעת אלינו :)

  עם עיגול לטובה:

   

  קנית ב 78.80 ש"ח?

  שילמת 79.0 ש"ח.

  תרמת  20 אג'!

   

  4 ש"ח ממוצע תרומה חודשי      100% בחירה

למי מעגלים ?

אני רוצה להתחיל לעגל

בחר את חברת האשראי שלך

התהליך פשוט וקצר - אורך פחות מדקה

הרשמה לניוזלטר

כנפיים של קרמבו

חזרה לעמוד העמותות
6750 מעגלים

"כנפיים של קרמבו" הינה תנועת נוער לילדים ונוער עם צרכים מיוחדים, המשלבת אותם בפעילות חברתית-חינוכית עם בני נוער מהחינוך הכללי.
ילדים עם צרכים מיוחדים מורכבים וילדים רבי נכויות סובלים מבדידות שבמקרים רבים קשה יותר מהנכות, הם אינם מתקבלים לתנועות הנוער האחרות מפאת נכותם הקשה, הם חסרים חיי חברה ובעיקר – חסרים חברים.
התנועה קולטת ילדים עם מגבלות פיזיות/ קוגניטיביות/ מרחביות/ חושיות/ תקשורתיות, בגילאי 7 - 21, הפועלים יחדיו עם בני נוער מהחינוך הכללי בגילאי 13-18, המשמשים חונכים עבורם, בעשרות סניפי התנועה ברחבי הארץ.
אלפי הילדים ובני הנוער בעשרות סניפי התנועה, זוכים לפעילות חברתית-חינוכית מעצימה ומעשירה, הממלאת חלל עצום בחייהם; הם חווים יחדיו פעולות ערכיות בנושאים מגוונים כביתר תנועות הנוער, המותאמות והמונגשות לצרכיהם .
לרבים מהחניכים המיוחדים זוהי הפעילות החברתית היחידה לה הם זוכים מחוץ למסגרת בית הספר וההזדמנות היחידה לקשרים חברתיים עם ילדים ובני נוער החיים ללא מגבלות. עבור מרבית החונכים זהו המפגש הראשון עם בני גילם החיים עם צרכים מיוחדים.
פעילי התנועה, עם ובלי מוגבלויות ונכויות, בוראים יחדיו עולם מופלא של קבלה ועשייה חברתית מעצימה ומעשירה. אנו מאמינים כי בני נוער אלה הינם מנהיגי העתיד אשר יובילו שינוי ביחס הקהילה לאוכלוסיות המיוחדות ויפעלו לשילובם בכל תחומי החיים .
התנועה רואה בפתיחת סניפים חדשים ביישובי הארץ, ציווי מוסרי ופועלת להקמת סניף בכל עיר בישראל .

*התוכן באחריות העמותה
רוצה להתחיל לעגל לטובת כנפיים של קרמבו 1. בחר כרטיס אשראי:
התרומה החודשית ויעדיה יופיעו בדפי הפירוט החודשיים שלך ראה דוגמה**