האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera
 • <p>
	<span style="text-align: center;"><nobr>שלום, כיף שהגעת אלינו :)</nobr></span></p>

  שלום, כיף שהגעת אלינו :)

  עם עיגול לטובה:

   

  קנית ב 78.80 ש"ח?

  שילמת 79.0 ש"ח.

  תרמת  20 אג'!

   

  4 ש"ח ממוצע תרומה חודשי      100% בחירה

למי מעגלים ?

אני רוצה להתחיל לעגל

בחר את חברת האשראי שלך

התהליך פשוט וקצר - אורך פחות מדקה

הרשמה לניוזלטר

כוכבי המדבר

חזרה לעמוד העמותות
257 מעגלים

כוכבי המדבר - מנהיגות חדשה בנגב
כוכבי המדבר מזמינים אתכם להצטרף למשימה של הקמת דור חדש של מנהיגות בקרב החברה הבדואית בנגב.
המצב הנוכחי של הבדואים בנגב הוא סוגייה אסטרטגית בקנה מידה לאומי. הבדואים כיום מהווים כשליש מאוכלוסיית הנגב וצפויים להוות כמחצית ממנה בעשורים הקרובים. לכן, לא ניתן לקיים שיח ציבורי על פיתוח ועתיד הנגב המתעלם מהחברה הבדואית וממצבה.

ארגון כוכבי המדבר מאתר ומטפח צעירים בדואים בעלי פוטנציאל גבוה מכלל המשפחות, השבטים והיישובים הבדואים באזור, ומכשיר אותם בתכנית מנהיגות ייחודית ואינטנסיבית שנמשכת על-פני 7 שנים.
התכנית מיישמת גישה רב-תחומית והוליסטית ששמה דגש על השכלה אקדמית, על פיתוח כישורי חיים, יכולות מנהיגות ואחריות חברתית, במטרה להזניק אותם למאה ה-21.
בכך העמותה מבקשת לטפח מנהיגים מצליחנים אשר הצלחתם משרתת את החברה בה צמחו- בהיותם מודלים לחיקוי ובאמצעות יוזמות חברתיות, עסקיות וחינוכיות שהם מובילים. הבוגרים של כוכבי המדבר מהווים סוכנים של שינוי הפועלים לקידום ולרווחת החברה הבדואית, על-מנת ליצור מרחב משותף לטובת כלל תושבי הנגב.

 

על העמותה:
עמותת "כוכבי המדבר" (ע"ר) הוקמה בשנת 2013, במטרה לטפח דור חדש של מנהיגות בחברה הבדואית בנגב. החזון שלנו מבוסס על האמונה כי "השינוי חייב לצמוח מבפנים" ולכן, אנו מפתחים מנהיגות איכותית שצומחת מתוך הקהילה. מנהיגות, שתוביל ותפעל למען חברה ישראלית טובה, צודקת ושוויונית יותר.
כוכבי המדבר הינו הארגון היחיד אשר פועל במסגרת על-אזורית ועל-שבטית ומחבר בצורה מוחלטת בין צעירים הבאים משבטים ומחמולות שונות ליצירת קבוצת מנהיגות אשר מייצגת את כלל החברה הבדואית.
בואו להיות שותפים בקידומה של מנהיגות בדואית צעירה ומחויבת אשר תוביל את החברה הבדואית להשתלבות בחיים המודרניים ולשותפות מלאה בחברה הישראלית.

*התוכן באחריות העמותה
רוצה להתחיל לעגל לטובת כוכבי המדבר 1. בחר כרטיס אשראי:
התרומה החודשית ויעדיה יופיעו בדפי הפירוט החודשיים שלך ראה דוגמה**