האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera
 • <p>
	<span style="text-align: center;"><nobr>שלום, כיף שהגעת אלינו :)</nobr></span></p>

  שלום, כיף שהגעת אלינו :)

  עם עיגול לטובה:

   

  קנית ב 78.80 ש"ח?

  שילמת 79.0 ש"ח.

  תרמת  20 אג'!

   

  4 ש"ח ממוצע תרומה חודשי      100% בחירה

למי מעגלים ?

אני רוצה להתחיל לעגל

בחר את חברת האשראי שלך

התהליך פשוט וקצר - אורך פחות מדקה

הרשמה לניוזלטר

201 מעגלים

עמותת כוונים פועלת משנת 2003 ליצירת חברה שוויונית המאפשרת לצעירים עם מוגבלות לממש את יכולותיהם לניהול עצמי משולב בקהילה. לקהל היעד של העמותה מוגבלויות פיזיות, חושיות, וכאלה הנגרמות כתוצאה ממחלות כרוניות ותסמונות נדירות, פגיעות ראש, וכן צעירים על רצף האוטיסטי בתפקוד גבוה. למרות מוגבלותם, משתתפי תוכניות העמותה הינם בעלי קוגניציה תקינה ומוטיבציה לצאת מבית ההורים/דיור-חוץ-ביתי ולנהל את חייהם באופן עצמאי. אנו רואים בכוונים כתחנה התפתחותית בה צעירים עם מוגבלות מודרכים ומוכשרים לניהול עצמי משולב בקהילה בכל תחומי החיים. העמותה תומכת בכ-200 מוטבים בשנה בגילאי 10-50 מכל הארץ ומכל המגזרים ופועלת בעיקר בגליל המערבי וחיפה.
לתכנית הדגל של העמותה, מכינת כנפיים, מגיעים חניכים בגילאי 18-30 לתקופה של 2-3 שנים. החניכים גרים יחד עם שותפים בדירות שמפעילה העמותה, תוך כדי שהם עוברים סדנאות וליוויים אישיים וקבוצתיים בניהול עצמאי בקהילה במגוון תחומי חיים - דיור, תעסוקה, חינוך, פנאי, בריאות, השתתפות ומעורבות חברתית. מיקום דירות המכינה בקהילה הוא חלק מאסטרטגית העמותה באינטגרציה וריבוי התנסויות בקהילה. במקביל להכשרות בניהול יום-יומי משרתים החניכים בשירות לאומי, עובדים או מקבלים הכשרות תעסוקתיות, או לומדים באקדמיה.
בנוסף למכינת כנפיים, מפעילה העמותה גם תוכניות ייחודיות לגילאי 10-18 כבדי שמעיה וראיה, וכן תוכנית ליווי לבוגרים שגרים כבר עצמאית בקהילה.
לצפייה בסרטון קצר על העמותה - לחצו כאן

*התוכן באחריות העמותה
רוצה להתחיל לעגל לטובת כוונים 1. בחר כרטיס אשראי:
התרומה החודשית ויעדיה יופיעו בדפי הפירוט החודשיים שלך ראה דוגמה**