האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera
 • <p>
	<span style="text-align: center;"><nobr>שלום, כיף שהגעת אלינו :)</nobr></span></p>

  שלום, כיף שהגעת אלינו :)

  עם עיגול לטובה:

   

  קנית ב 78.80 ש"ח?

  שילמת 79.0 ש"ח.

  תרמת  20 אג'!

   

  4 ש"ח ממוצע תרומה חודשי      100% בחירה

למי מעגלים ?

אני רוצה להתחיל לעגל

בחר את חברת האשראי שלך

התהליך פשוט וקצר - אורך פחות מדקה

הרשמה לניוזלטר

ישראלס- העמותה לחקר ה- ALS

חזרה לעמוד העמותות
963 מעגלים

עמותת ישראלס היא הארגון היחידי בישראל המוקדש למלחמה במחלת ה-.ALS מאז הקמתה בשנת 2004, היא מרכזת את הסיוע המקצועי והתמיכה הנפשית בכ-700 חולי ALS ומשפחותיהם בכל הארץ.  בראש מעייניה ניצב קידום המחקר בישראל; בשנים האחרונות פעלה ללא הרף להפוך "מחלה יתומה" זו למוקד עניין של מכוני מחקר מובילים ברחבי הארץ, ומאמינה שעוד יגיע היום ותימצא תרופה למחלה חשוכת מרפא זו.
לצד פעילות אינטנסיבית זו, ומתוך אמונה כי התקווה חזקה מהפחד, העמותה ממשיכה לפעול להעלאת המודעות בקרב גורמים בממשלה, כלי התקשורת  ובמגזר הציבורי. מטרת העמותה היא להרחיב עוד ועוד את מעגל הפעילים, התומכים והידידים שלנו בכל רחבי הארץ.
אמנם העמותה היא ארגון צעיר, אך במהרה הפכה לכתובת יחידה ומרכזית לכל הנושאים הקשורים ל-ALS  בישראל. היא דוגלת ופועלת להעצמת חולים ומשפחותיהם באמצעות הנגשת שירותים מקצועיים רבים ומגוונים והעברת מידע עדכני וברור לכל פונה. מול משרדי ממשלה, היא פועלת למימוש זכויות ושינוי חקיקה. בשטח, היא שוקדת על בניית רשת ענפה של מומחים ואנשי מקצוע שתספק את מיטב הטיפול והתמיכה לחולים ולמשפחותיהם.
יעד מרכזי של עמותת ישראלס הוא לקדם את המחקר בתחום ה-ALS בארץ.  כמחלה חשוכת מרפא, שפוגעת באחוזים מעטים של האוכלוסייה, ה-ALS נדחקה לפריפריה של העיסוק המדעי ולא נחקרה כלל עד לשנים האחרונות. באמצעות מענקים למחקרים ייעודיים, שינתה עמותת ישראלס את המציאות, וכיום מתבצעים מחקרים במוסדות יוקרתיים כגון מכון ויצמן, אוניברסיטת תל-אביב, אוניברסיטת בן-גוריון שבנגב, והאוניברסיטה העברית, ובנוסף לכך, המרכז הרפואי תל אביב ע"ש סוראסקי והמרכז הרפואי הדסה בירושלים. בנוסף, כחלק ממאמץ מרוכז לקדם מציאת פתרון למחלה זו, עמותת ישראלס מארגנת ומארחת כנס שנתי בנושא ה-ALS , בהשתתפות חוקרים ואנשי מקצוע מכל העולם.
חזונה של עמותת ישראלס הוא להביא למציאת תרופה למחלת ה-ALS ולהביא לשיפור איכות חייהם של חולי ה-ALS ומשפחותיהם בישראל .

*התוכן באחריות העמותה
רוצה להתחיל לעגל לטובת ישראלס- העמותה לחקר ה- ALS 1. בחר כרטיס אשראי:
התרומה החודשית ויעדיה יופיעו בדפי הפירוט החודשיים שלך ראה דוגמה**