האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera
 • <p>
	<span style="text-align: center;"><nobr>שלום, כיף שהגעת אלינו :)</nobr></span></p>

  שלום, כיף שהגעת אלינו :)

  עם עיגול לטובה:

   

  קנית ב 78.80 ש"ח?

  שילמת 79.0 ש"ח.

  תרמת  20 אג'!

   

  4 ש"ח ממוצע תרומה חודשי      100% בחירה

למי מעגלים ?

אני רוצה להתחיל לעגל

בחר את חברת האשראי שלך

התהליך פשוט וקצר - אורך פחות מדקה

הרשמה לניוזלטר

יוניסף ישראל

חזרה לעמוד העמותות
305 מעגלים

יוניסף, קרן הילדים של האו"ם, הנו הארגון הגדול והחשוב בעולם לסיוע, להגנה ולשמירה על זכויות ילדים. יוניסף פועל מכוח האמנה הבינלאומית לזכויות ילד, אשר חתומות עליה קרוב ל-200 מדינות וביניהן מדינת ישראל. יוניסף ישראל, הנו זרוע הישראלית של ארגון בינלאומי ותומכים בפעילות להצלה ולשיפור חייהם של ילדים הן בישראל והן בעולם. מטרתנו היא להגיע אל כל ילדי העולם ולספק להם חינוך, בריאות, שוויון והזדמנות להישמע. בכדי להשיג מטרה חשובה זו, עלינו לדאוג כי מדינת ישראל תהפוך להיות שותפה פעילה עם יוניסף, ויחד עם שותפים מרחבי כל העולם, להבטיח כי חיי הילדים וזכויותיהם נשמרים. תפקידנו להשמיע את קולם של ילדים אשר לא יכולים להישמע הן בישראל והן בעולם. יוניסף מציל יותר חייהם של יותר ילדים מכל ארגון אחר, יחד נוכל להראות לעולם את פניה היפות של ישראל.
המנדט של יוניסף: האמנה הבינלאומי בדבר זכויות הילד, שישראל חתמה ב1991, ממנה את יוניסף בתור הארגון שאחראי על יישומו ברחבי העולם. יוניסף ישראל הגוף היחיד עם המנדט הייחודי והתפקיד הרשמי כגוף שמסייע לכנסת, משרדי ממשלה, רשויות מקומיות, וארגונים אחרים לקדם את זכויות הילד לפי האמנה. 
יוניסף ישראל פועל בשני אפיקים עיקריים:
אפיק ראשון – קידום זכויות הילד בישראל ובעולם בהתאם לאמנה הבינלאומית לזכויות הילד, שליוניסף המנדט ליישומה. הפעילות נערכת בשיתוף עם משרדי ממשלה, רשויות מקומיות, וארגונים שותפים בישראל ובעולם.
אפיק שני – תמיכה של הקרן הישראלית למען יוניסף בבניית חיים טובים יותר לילדי העולם באמצעות יצירת שיתופי פעולה וגיוס משאבים, בכדי להפוך את ישראל לשותפה בפעילות  הומניטארית למען הצלת ילדים.

*התוכן באחריות העמותה
רוצה להתחיל לעגל לטובת יוניסף ישראל 1. בחר כרטיס אשראי:
התרומה החודשית ויעדיה יופיעו בדפי הפירוט החודשיים שלך ראה דוגמה**