האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera
 • <p>
	<span style="text-align: center;"><nobr>שלום, כיף שהגעת אלינו :)</nobr></span></p>

  שלום, כיף שהגעת אלינו :)

  עם עיגול לטובה:

   

  קנית ב 78.80 ש"ח?

  שילמת 79.0 ש"ח.

  תרמת  20 אג'!

   

  4 ש"ח ממוצע תרומה חודשי      100% בחירה

למי מעגלים ?

אני רוצה להתחיל לעגל

בחר את חברת האשראי שלך

התהליך פשוט וקצר - אורך פחות מדקה

הרשמה לניוזלטר

ה.ל.ל- האגודה ליוצאים לשאלה

חזרה לעמוד העמותות
593 מעגלים

ה.ל.ל, האגודה ליוצאים לשאלה, שמה לה למטרה לתת מענה וסיוע לצעירים העוזבים את הקהילה החרדית הסגורה ומבקשים להשתלב מחדש בחברה הישראלית. צעירים אלו בוחרים בצעד אמיץ לצאת לדרך חדשה. הם נאלצים להתמודד עם נתק מהמשפחה, מהקהילה, ומאורח החיים שהורגלו אליו ונתקלים באתגרי קליטה משמעותיים בחברה אליה הצטרפו. עליהם להסתגל למוסכמות חברתיות הזרות להם, לרכוש כישורי חיים חדשים, להשלים את לימודי הליב"ה ולמצוא לעצמם סביבה חדשה ופרנסה ראויה. רבים מהם נמצאים במצוקה אדירה עקב השינוי הדרמטי שעברו. צעירים אלו הם אנשים עם פוטנציאל מאוד גבוה, כושר מנהיגות ויכולת להגיע לתוצאות מרשימות אם רק יקבלו את הסיוע שהם זקוקים לו.


עמותת ה.ל.ל, שהוקמה ב-1991, תמכה עד היום בלמעלה מ-2,000 צעירים בדרכם החדשה תוך מתן שירותים בתחומי הרווחה, החינוך, החברה והקהילה. כיום נעזרים בשירותי העמותה 600 צעירים, מספר ההולך וגדל עם הגידול במספר היוצאים לשאלה בישראל. בשנים האחרונות זינק משמעותית מספר הצעירים הבוחרים לעבור תהליך זה ומחפשים לצאת מהחברה החרדית ולמצוא לעצמם מקום חדש במרקם הישראלי המורכב.


העמותה נותנת מענה מקיף לצעירים אלו הכולל מקלטי חירום, הגנה על צעירים בסיכון, טיפול נפשי פרטני בידי פסיכולוגים ועובדים סוציאליים, סיוע לאמהות חד הוריות, מלגות לימודים, ייעוץ תעסוקתי ועוד. הגב התומך שמקבלים צעירים אלו מתאפשר הודות ל-350 מתנדבים מסורים המקדישים בנדיבות מהידע, הזמן והמאמץ שלהם ונתמכים על ידי צוות מצומצם ומסור של עובדים מקצועיים.


מרבית הצעירים הפונים לה.ל.ל מגיעים להישגים מרשימים ומצליחים לבנות לעצמם חיים עצמאיים בחברה המודרנית. בעזרת העמותה הם יוצרים לעצמם קהילה ייחודית ותומכת ומצליחים למצוא את מקומם בישראל ולתרום את חלקם בצבא, בשוק העבודה ובחברה. חרף כל הקשיים שבדרך והניתוק מכל מה שהכירו עד עתה. הצעירים האמיצים וחדורי המוטיבציה הללו יוצרים בעזרת ה.ל.ל חיים חדשים ומספקים.

*התוכן באחריות העמותה
רוצה להתחיל לעגל לטובת ה.ל.ל- האגודה ליוצאים לשאלה 1. בחר כרטיס אשראי:
התרומה החודשית ויעדיה יופיעו בדפי הפירוט החודשיים שלך ראה דוגמה**