האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera
 • <p>
	<span style="text-align: center;"><nobr>שלום, כיף שהגעת אלינו :)</nobr></span></p>

  שלום, כיף שהגעת אלינו :)

  עם עיגול לטובה:

   

  קנית ב 78.80 ש"ח?

  שילמת 79.0 ש"ח.

  תרמת  20 אג'!

   

  4 ש"ח ממוצע תרומה חודשי      100% בחירה

למי מעגלים ?

אני רוצה להתחיל לעגל

בחר את חברת האשראי שלך

התהליך פשוט וקצר - אורך פחות מדקה

הרשמה לניוזלטר

העמותה לקידום החינוך תל אביב-יפו

חזרה לעמוד העמותות
69 מעגלים

העמותה לקידום החינוך בתל אביב-יפו (ע"ר) נוסדה בשנת 1982 כארגון פרטי המספק קשת רחבה של שירותים חברתיים ללא מטרות רווח כדי ליצור מציאות חדשה עבור אלפי ילדים מיפו, דרום תל אביב ובת ים.  ילדי העמותה, אשר מתגוררים בשכונות מוכות עוני, באים ממשפחות בהן לרוב הוריהם או האחראים עליהם הינם מחוסרי עבודה. לילדים אלה חסרה בביתם מסגרת התומכת בהם בהיבט הגופני והרגשי והם סובלים לעתים קרובות מסוג כלשהו של הזנחה או התעללות.

אלימות, פשע ועוני הם הנורמה עבור הילדים האלה, וללא התערבות מבחוץ, זהו העתיד הצפוי להם. לצד המחסור הזה משולבים מרכיבי הפשע של הרחוב, המפתים את הילדים עם הבטחות של שייכות וקבלה. ברגע שילד נוטש את בית הספר ועובר לרחובות, מדובר במקרה אבוד שלא יחזור למסגרת.

כל מרכזי הפעילות והבתים החמים של העמותה מספקים קשת רחבה של תוכניות נרחבות כדי להקיף את עולמו של הילד והמסגרת בה הוא חי. מסגרת זו יוצרת רשת רחבה של תמיכה מתמשכת אשר מלווה את הילד לאורך כל הדרך.

תוכניותינו מציעות הרבה ממה שילד צריך כדי לפרוח. החל מסיוע במזון וחונכות, ייעוץ נפשי, טיפול באמנות ואפילו טיפול רפואי מונע. אנו מספקים את מירב הרכיבים הנחוצים לילדות בטוחה.

העמותה לקידום החינוך בתל אביב-יפו פועלת בשיתוף פעולה הדוק עם משרד הרווחה על מנת לכוון, לספק סיוע וכן להעריך את ההתקדמות של הנזקקים בתוך תחום הפעולה שלנו.

*התוכן באחריות העמותה
רוצה להתחיל לעגל לטובת העמותה לקידום החינוך תל אביב-יפו 1. בחר כרטיס אשראי:
התרומה החודשית ויעדיה יופיעו בדפי הפירוט החודשיים שלך ראה דוגמה**