האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera
 • <p>
	<span style="text-align: center;"><nobr>שלום, כיף שהגעת אלינו :)</nobr></span></p>

  שלום, כיף שהגעת אלינו :)

  עם עיגול לטובה:

   

  קנית ב 78.80 ש"ח?

  שילמת 79.0 ש"ח.

  תרמת  20 אג'!

   

  4 ש"ח ממוצע תרומה חודשי      100% בחירה

למי מעגלים ?

אני רוצה להתחיל לעגל

בחר את חברת האשראי שלך

התהליך פשוט וקצר - אורך פחות מדקה

הרשמה לניוזלטר

עמותה לילדים בסיכון

חזרה לעמוד העמותות
1165 מעגלים

אודות המרכז לטיפול וחקר באוטיזם: עמותה לילדים בסיכון

המרכז לטיפול וחקר באוטיזם: עמותה לילדים בסיכון  הוקמה בשנת 1990  והיא הגוף הוותיק והמוביל בישראל לטיפול באוטיזם בגיל הרך.  העמותה הינה חוד החנית בטיפול בילדים ובני נוער על הרצף האוטיסטי, החל מהגיל הרך ועד לגיל 18. לפני 27 שנים לא היה מענה אבחוני וטיפולי לפעוטות ולילדים עם אוטיזם. מתוך חסר עצום זה וההבנה כי הגיל הרך הינו חלון הזדמנויות טיפולי, וכי טיפול אינטנסיבי ומותאם הינו מפתח לשיפור תפקודם של ילדים עם הוקמה העמותה.
מיד עם הקמתה, החלה העמותה לתת מענה אבחוני וטיפולי מותאם לילדים ולהעניק להם ולמשפחותיהם את הטיפול המקצועי והתמיכה הרגשית הראויים להם.
כך, למעלה מחצי יובל, משמשת העמותה כתובת מקצועית מקדמת, תומכת ואוהבת לילדים, בני נוער, צעירים ובוגרים עם אוטיזם ולמשפחותיהם, דואגת לזכויותיהם, פועלת למיצוין, מעניקה להם שירותי טיפול מקצועיים באופן מותאם ונגיש, מכשירה מטפלים, לומדת ומטמיעה שיטות טיפוליות ומנגישה את הידע התיאורטי והקליני העדכני ביותר לטובת הילדים והמשפחות
בעמותה עובדים כיום   למעלה מ 1,500עובדים מסורים ממקצועות טיפולים רבים ומגוונים: קלינאות תקשורת, ריפו בעיסוק, פיזיותרפיה, הבעה ויצירה, פסיכולוגיה, עבודה סוציאלית, ניתוח התנהגות , רופאים, מטפלים בשיטות ייעודיות כגון,DIR  , ESDM  ומיומנות חברתיות  כולם עובדים יום אחר יום, שבוע אחר שבוע לאורך שנים כדי לקדם ולמצות  את יכולותם של ילדים, בני נוער ומתבגרים מיוחדים אלה .
תפיסת הטיפול בעמותה הינה התפתחותית-אינטגרטיבית. לכל ילד ונער נבנית תכנית קידום אישית . תכנית זו מותאמת לצרכיו ומקיפה את מכלול תחומי התפקוד של הילד, והיא נבנית תוך חשיבה אינטגרטיבית עם הצוות החינוכי המטפל בילד והוריו.  מושם דגש על טיפול בילד בסביבתו הטבעית, בשעות הלימוד בגן או בבית הספר, במטרה להקל על הורי הילד ועל בני משפחתו וכדי להשיא את התועלת הטיפולית והשפעותיה.
העמותה פועלת בשיתוף פעולה עם גורמים במערכת הבריאות, במערכת החינוך, במערכת הרווחה וברשויות המקומיות.
הכל, מתוך התפישה, כי הילד הינו במרכז וכי על כל הגורמים המטפלים והמעורבים בטיפול להתאגד סביב הטיפול בילד ולהתמקד בטובתו ובקידומו של הילד.

*התוכן באחריות העמותה
רוצה להתחיל לעגל לטובת עמותה לילדים בסיכון 1. בחר כרטיס אשראי:
התרומה החודשית ויעדיה יופיעו בדפי הפירוט החודשיים שלך ראה דוגמה**