האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera
 • <p>
	<span style="text-align: center;"><nobr>שלום, כיף שהגעת אלינו :)</nobr></span></p>

  שלום, כיף שהגעת אלינו :)

  עם עיגול לטובה:

   

  קנית ב 78.80 ש"ח?

  שילמת 79.0 ש"ח.

  תרמת  20 אג'!

   

  4 ש"ח ממוצע תרומה חודשי      100% בחירה

למי מעגלים ?

אני רוצה להתחיל לעגל

בחר את חברת האשראי שלך

התהליך פשוט וקצר - אורך פחות מדקה

הרשמה לניוזלטר

20 מעגלים

קרן דואליס להשקעות חברתיות (ע"ר) היא עמותה הפועלת לקידום מטרות חברתיות באמצעות עסקים חברתיים בתחום הכשרה ותעסוקת אוכלוסיות מוחלשות – מיזמים בעלי השפעה חברתית המספקים מענה חדשני לצרכים הבסיסיים של אוכלוסיות המודרות כיום ממעגל העבודה הנורמטיבי בישראל.
הקרן מאמינה כי יש מקום ליצירת שילוב בין העולם העסקי לעולם החברתי שלא על בסיס תרומה, וכי קיימים הזדמנות וצורך אמיתי לעודד יזמים חברתיים לבנות עסקים חברתיים למטרות רווח אך לא למיקסום רווח. הקרן משקיעה ישירות במיזמים שמבטיחים השגת מטרה חברתית והשגת רווח עסקי להחזר ההשקעה. רווחי הקרן מהשקעות בעסקים חברתיים חוזרים להשקעות חדשות.
קרן דואליס פועלת במתכונת של קרן הון סיכון, כאשר בכל השקעה, בנוסף להשקעה ההונית, הקרן מסייעת ומלווה את היזמים בחשיבה אסטרטגית, במערכות הניהול, הדיווח והבקרה הפיננסיים ובשיווק. כמו כן מסייעת הקרן בליווי ובחיזוק העסק החברתי ובשותפות עם גורם ציבורי או עמותה בתחום הפעילות החברתית של העסק החברתי.  כמו כן מפעילה הקרן קבוצה של נציגי ציבור, אנשי עסקים בעלי נסיון ניהולי ועיסקי אשר ילוו את החברות לצד הקרן כדירקטורים פעילים בעסקים החברתיים.
האוכלוסיות הרלוונטיות לפעילות הקרן הינן אוכלוסיות חלשות בהתאם להגדרות של הרשויות הציבורית והן כוללות בני נוער וצעירים בסיכון, אנשים עם מוגבלויות (פיזיות ונפשיות), משפחות חד הוריות, מובטלים ועוד.
העסקים החברתיים בהם פעילה הקרן כיום כוללים עשרה פרויקטים ברחבי הארץ המעסיקים ומכשירים כל שנה כ- 200 אנשים הנמנים על אוכלוסיות המודרות ממעגל העבודה הנורמטיבי.
הקרן תשקיע ב- 15-25 עסקים חברתיים בשלוש השנים הקרובות כשההתמקדות תהיה בהכשרה ובתעסוקת אוכלוסיות מוחלשות הנמצאים בפריפריה הגאוגרפית והחברתית בישראל. אנו מצפים "ליגוע" ולהשפיע על חייהם של כ – 300 משתתפים בשנה ומספר אלפים לאורך חיי הקרן. הדבר יביא לשוויון תעסוקתי ולרווחה כלכלית -- בין האתגרים החברתיים המרכזיים כיום בארץ.

*התוכן באחריות העמותה
רוצה להתחיל לעגל לטובת דואליס 1. בחר כרטיס אשראי:
התרומה החודשית ויעדיה יופיעו בדפי הפירוט החודשיים שלך ראה דוגמה**