עיגול לטובת גדולים מהחיים - האגורות שלך יכולות לשנות חיים!
האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera
 • <p>
	<span style="text-align: center;"><nobr>שלום, כיף שהגעת אלינו :)</nobr></span></p>

  שלום, כיף שהגעת אלינו :)

  עם עיגול לטובה:

   

  קנית ב 78.80 ש"ח?

  שילמת 79.0 ש"ח.

  תרמת  20 אג'!

   

  4 ש"ח ממוצע תרומה חודשי      100% בחירה

למי מעגלים ?

אני רוצה להתחיל לעגל

בחר את חברת האשראי שלך

התהליך פשוט וקצר - אורך פחות מדקה

הרשמה לניוזלטר

גדולים מהחיים

חזרה לעמוד העמותות
80239 מעגלים

בכל שנה מעל 700 ילדים עוברים טיפולים כימותרפיים אקטיביים. אבחון מחלת הסרטן אצל ילדים אלה גורמת להם ולמשפחותיהם להתמודד עם אתגרים רגשיים, תפקודיים וכלכליים שונים: חרדה, ייאוש, בלבול, הלם, חוסר ידע ויכולת לקבוע קדימויות, עייפות, בדידות, התנהלות מול המוסדות והתארגנות לוגיסטית בתוך המשפחה, רכישת תרופות ואיתור תמיכה כלכלית כאשר נפגעים מקורות ההכנסה של ההורים; כאשר הילד חוזר הביתה ישנה התמודדות עם התפרצות רגשות מודחקים ובעיות במשפחה, חזרה לשגרה כמו חזרה ללימודים ולפעילויות חברתיות, התמודדות עם אובדן תשומת הלב, תופעות פוסט טראומטיות והשתלבות מחדש במערך החיים תוך שילוב עם שיגרת בדיקות המעקב.

בכדי להתמודד עם אתגרים אלו, הורים לילדים חולי סרטן הקימו את עמותת גדולים מהחיים בשנת  2000 במטרה לשפר את איכות חייהם ורווחתם של ילדים חולי סרטן ומשפחותיהם בכל הארץ ללא הבדל דת, מין ולאום. חזון העמותה הוא ללוות את הילד ומשפחתו מרגע אבחון המחלה עד להחלמה תוך שמירה על קשר אינטימי ומשמעותי עימהם; שמירה על רצף  של  ליווי מתמשך ומחויב; ומענה מדויק לצרכיהם.

בסקר שנערך בין ההורים לאחרונה נמצא כי ייחודה של העמותה הוא הקשר הגמיש שיצרה עם המשפחות, הפתוח לשמוע ביקורת, המהיר בתגובה לצריכים מיידיים; קשר חם, ואינטימי עם ההורים, הנמצא בגובה העיניים, משמעותי ומתמשך. הקו המנחה את הקשר הייחודי הזה הוא היחס לילד החולה או המחלים כשווה בקבוצה, כאחד מכולם. השמירה על הקשר גם לאחר סיום הטיפולים מאפשרת להורים ולילדים להתנדב ולתרום מחדש לעמותה כמדריכים ומלווים בפעילויות מהנות ומצליחות, תרומה שאין לה תחליף בחיזוק הילדים החולים. עמותת גדולים מהחיים סייעה עד היום ליותר מעשרת אלפים ילדים ומשפחותיהם בהתמודדות הנפשית והמעשית עם המלחמה במחלה הקשה.

*התוכן באחריות העמותה
רוצה להתחיל לעגל לטובת גדולים מהחיים 1. בחר כרטיס אשראי:
התרומה החודשית ויעדיה יופיעו בדפי הפירוט החודשיים שלך ראה דוגמה**