האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera
 • <p>
	<span style="text-align: center;"><nobr>שלום, כיף שהגעת אלינו :)</nobr></span></p>

  שלום, כיף שהגעת אלינו :)

  עם עיגול לטובה:

   

  קנית ב 78.80 ש"ח?

  שילמת 79.0 ש"ח.

  תרמת  20 אג'!

   

  4 ש"ח ממוצע תרומה חודשי      100% בחירה

למי מעגלים ?

אני רוצה להתחיל לעגל

בחר את חברת האשראי שלך

התהליך פשוט וקצר - אורך פחות מדקה

הרשמה לניוזלטר

125 מעגלים

בית רות  הינו כפר לנערות בסיכון, בו גרות, מטופלות ולומדות נערות בסיכון בגילאי 13 עד 18, אשר אותרו ע"י שירותי הרווחה ובלית ברירה הוצאו מהבית בצו משמורת של בית משפט. לרוב הן מאותרות על ידי רשויות הרווחה כאשר הן נושרות מבתי הספר ובחלקן הגדול הן מוצאות מענה לצרכיהן ברחוב.


נערות בסיכון, בשונה מנערים, מגיעות לרמות שונות של הרס עצמי כגון חיבור לגורמים שליליים, הפרעת אכילה, אלכוהול, סמים, פגיעות עצמיות וכו. הן פוגעות בעצמן לעומת נערים שברובם פוגעים בסביבה מתוך המצוקה שלהם...  שרותי הרווחה, אחרי ניסיונות שלא עלו יפה לסייע לנערות במסגרת משפחתן , פונים לבית משפט לנוער לבקשת הוצאת צו להשמה במסגרת חוץ ביתית.


בבית רות זוכות הנערות לא רק לקורת גג , אלא בעיקר לאווירה של בית לכל דבר. זהו כפר ייחודי הנותן מענה לצרכי הנערות: חינוך, טיפול והשכלה. בתוך הכפר פועל בית הספר הנותן מענה ייחודי לכל נערה ונערה על פי צרכיה. נערות שלעיתים שנה ושנתיים לא למדו מסיימות 12 שנות לימוד ועוברות בחינות בגרות, כל זה בזכות סביבה אוהבת שמשרה בטחון ואמונה ביכולות שלהן. העבודה עם הנערות מבוססת על הבלטת החוזקות שלהן. לכל נערה יש תחום אחד לפחות בו היא מצטיינת. בבית רות התחום הזה מקבל מקום מרכזי ומובלט. הדימוי העצמי עולה, היא מתחילה להאמין בעצמה, להעז לחלום ולהתקדם גם בתחומים בהם התקשתה בעבר. הנערות שהרגישו מודרות ובשוליים מתחזקות, צומחות ומתקדמות. העבודה בכפר משולבת בתחומי אמנות שונים: נגינה, שירה, ציור פיסול ועוד. ההדגש הוא על יחס אישי ותפירת "חליפה לפי מידה" לכל נערה ונערה על פי צרכיה.


כך, במסגרת חמה ועוטפת, תוך יצירת סביבה חברתית, טיפולית, לימודית ותעסוקתית, מצליח צוות בית רות ליצור קשר משמעותי עם הנערות ונוטע בהן תקווה ואמונה מחודשת בחיים. עם הזמן, הדימוי והביטחון העצמי שלהן משתפר, והן רוכשות כישורי חיים ומיומנויות שיעזרו להן לממש את הפוטנציאל האישי שלהן ולנהל חיים עצמאיים ובריאים בקהילה.


אחוזי ההצלחה הגבוהים מדברים בעד עצמם. רוב מוחלט של בוגרות בית רות מצליחות לא רק לחלום אלא גם להגשים! הנערות הללו מתגייסות לצה"ל או לשירות לאומי, מקיימות חיים נורמטיביים וחלקן אף נישאו, הקימו משפחה ומגדלות את ילדיהן באהבה ובעיקר שוברות את מעגל המצוקה.

*התוכן באחריות העמותה
רוצה להתחיל לעגל לטובת בית רות 1. בחר כרטיס אשראי:
התרומה החודשית ויעדיה יופיעו בדפי הפירוט החודשיים שלך ראה דוגמה**