האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera
 • <p>
	<span style="text-align: center;"><nobr>שלום, כיף שהגעת אלינו :)</nobr></span></p>

  שלום, כיף שהגעת אלינו :)

  עם עיגול לטובה:

   

  קנית ב 78.80 ש"ח?

  שילמת 79.0 ש"ח.

  תרמת  20 אג'!

   

  4 ש"ח ממוצע תרומה חודשי      100% בחירה

למי מעגלים ?

אני רוצה להתחיל לעגל

בחר את חברת האשראי שלך

התהליך פשוט וקצר - אורך פחות מדקה

הרשמה לניוזלטר

בית הילדים אחוזת שרה

חזרה לעמוד העמותות
390 מעגלים

בית הילדים אחוזת שרה הוקם בפאתי העיר בני ברק בשנת 1956, במטרה לטפל בילדים ניצולי שואה שהגיעו לארץ חסרי כל. כיום, הילדים השוהים באחוזת שרה מופנים לרוב על ידי רשויות הרווחה ומאופיינים כילדי מצוקה. היום באחוזת שרה ישנם כ-140 חניכים בין הגילאים 6-18. מטרת הפנימייה, השייכת לרשת ארצית של מוסדות חינוך אמונה, אך פועלת כעמותה עצמאית ללא כוונות רווח, להגן על הילדים ולהחזיר חיוך על פניהם.
צוות אחוזת שרה מאמין שכבודם העצמי של הצעירים יצמח מתוך מתן האפשרות להשפיע על חייהם היומיומיים. לכן הפנימייה תומכת באופן פעיל במיצוי כישרונותיהם ויכולתם של כל ילדיה ולימוד התנהגות אתית, ומוסרית. אחוזת שרה מבקשת להעניק לכל דייריה ילדות שקטה, נעימה ובטוחה ולגרום לילדים להאמין מחדש בעולם המבוגרים ובעתיד טוב יותר.

כל הילדים באחוזת שרה ייחודים ומיוחדים, אך דבר אחד מאחד אותם - רקע משפחתי קשה. לכן צוות אחוזת שרה – פסיכולוגים, עובדים סוציאליים, מדריכים ובנות שרות - משקיע מאמצים רבים בתחום החינוך ובונה תוכנית למידה אינדיבידואלית לכל ילד, כדי שכל אחד יוכל לממש את הפוטנציאל האישי שלו.

לרבים מילדי הפנימייה פערים לימודיים גדולים ביחס לגילם ולכיתה בה הם לומדים הנובעים לרוב מעברם הקשה. תוכנית הלמידה מתחשבת בכוחותיו וחולשותיו של כל ילד, משדכת לכל אחד בית ספר תואם ומעניקה לווי ותמיכה לאחר שעות הלימודים.
שעות הפנאי הם גם זמן למשחקים ותרפיה.בבית השטוף שמש, מגרשי משחקים רבים, מחשבים וצעצועים ואפילו פינת חי בה משתתפים הילדים בטיפול היומיומי בחיות. הפעילויות של אחר הצהריים וסדנאות התרפיה השונות - מוזיקה, אומנות, דרמה וזיאותרפיה (טיפול עם חיות) - מאפשרות לילדים לבטא עצמם באופן יצירתי, ללמוד מיומנויות חדשות ולהוציא אנרגיה בדרך חיובית. רכישת יכולות אלו תוביל בסופו של דבר לחיזוק הערכה העצמית של הילדים ולהבנה שיש תחומים רבים בהם הם יכולים להצטיין ולהגיע להישגים ושאין דבר המונע מהם להפוך לחלק משמעותי ומקובל בחברה.

*התוכן באחריות העמותה
רוצה להתחיל לעגל לטובת בית הילדים אחוזת שרה 1. בחר כרטיס אשראי:
התרומה החודשית ויעדיה יופיעו בדפי הפירוט החודשיים שלך ראה דוגמה**