האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera
 • <p>
	<span style="text-align: center;"><nobr>שלום, כיף שהגעת אלינו :)</nobr></span></p>

  שלום, כיף שהגעת אלינו :)

  עם עיגול לטובה:

   

  קנית ב 78.80 ש"ח?

  שילמת 79.0 ש"ח.

  תרמת  20 אג'!

   

  4 ש"ח ממוצע תרומה חודשי      100% בחירה

למי מעגלים ?

אני רוצה להתחיל לעגל

בחר את חברת האשראי שלך

התהליך פשוט וקצר - אורך פחות מדקה

הרשמה לניוזלטר

אלין בית נועם

חזרה לעמוד העמותות
452 מעגלים

אלין בית נועם (ע"ר) הינה עמותה הפועלת משנת 1941 למען אנשים עם מוגבלות. העמותה פועלת לבניית תהליכים אשר יובילו לשינוי פני החברה הישראלית בהקשר לאדם עם המוגבלות, לאיכות חייו, למעמדו וליחס החברה כלפיו במקביל לפיתוח ומתן מענים ייחודיים לילדים ובוגרים עם מוגבלות. בחזוננו אנו שואפים לחברה המחויבת להשתתפות והשתלבות מלאה ומועילה של אנשים עם מוגבלות , חברה המחויבת לאפשר לאנשים עם מוגבלות לחיות את חייהם ברמת חיים נאותה, תוך עצמאות מרבית, פרטיות, כבוד ומיצוי מלוא היכולות.
עמותת אלין בית נועם מתמקדת בסיוע ישיר לבוגרים בני 21 ומעלה, המשתמשים בכיסאות  גלגלים וזקוקים לסיוע אנשי צוות מיומנים ועזרים מיוחדים על-מנת לבצע פעולות יומיומיות פשוטות. לרבים מהבוגרים צרכים מורכבים בתקשורת והם משתמשים באמצעי תקשורת תומכת וחליפית.
העמותה מפעילה את בית נועם בקרית אונו, הכולל מרכז יום, מערך דיור בקהילה, נופשון, מרכז לתקשורת תומכת וחליפית ולטכנולוגיה מסייעת, מרכז הידרותרפיה ומכון ללימודי מוגבלות.
בימים אלה אנו נמצאים בתהליך הקמה של קריית אלגה, שכונת האפשרויות הבלתי מוגבלות, שכונה פורצת דרך באזור השרון שתשמש בצורה שוויונית ומכובדת אנשים עם ובלי מוגבלות כאחד. השכונה תאפשר מפגשים בין אנשים עם ובלי מוגבלות, אשר יובילו להיכרות הדדית, לקבלה של האחר, לשינוי עמדות והכחדת סטריאוטיפים הנובעים מחוסר מפגש והיכרות עם האדם האחר.
משירותי קריית אלגה: מרכז יום משולב במתנ"ס אזורי, מערך דיור משולב במעונות סטודנטים, מכון לאומי לחקר לימודי מוגבלות, בית הארחה/ נופשון, מרכז ספורט ופנאי, אולם ספורט רב תכליתי, גלריה לאמנות חברתית, פארק עמליה - פארק הרפתקאות אתגרי לאנשים עם כל היכולות. כמו כן, תספק הקריה מקומות עבודה משלבי אנשים עם מוגבלות.

*התוכן באחריות העמותה
רוצה להתחיל לעגל לטובת אלין בית נועם 1. בחר כרטיס אשראי:
התרומה החודשית ויעדיה יופיעו בדפי הפירוט החודשיים שלך ראה דוגמה**