האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera
 • <p>
	<span style="text-align: center;"><nobr>שלום, כיף שהגעת אלינו :)</nobr></span></p>

  שלום, כיף שהגעת אלינו :)

  עם עיגול לטובה:

   

  קנית ב 78.80 ש"ח?

  שילמת 79.0 ש"ח.

  תרמת  20 אג'!

   

  4 ש"ח ממוצע תרומה חודשי      100% בחירה

למי מעגלים ?

אני רוצה להתחיל לעגל

בחר את חברת האשראי שלך

התהליך פשוט וקצר - אורך פחות מדקה

הרשמה לניוזלטר

2011 מעגלים

 

שיתוף הפעולה הייחודי של 'עיגול לטובה' עם ארגון 'איחוד הצלה' נקרא "קהילה למען הקהילה בשביל הקהילה" אזרחים תורמים כסף בעזרת פרויקט 'עיגול לטובה' למתנדבי 'איחוד הצלה' הפרוסים עם רשת מתנדבים בכל רחבי הארץ עם ממוצע זמן הגעה של 90 שניות, על מנת להציל חיים בסביבה שלהם.

 

"איחוד הצלה", ארגון הרפואה הרשמי בישראל המוכר ע"י משרד הבריאות, מפעיל כיום רשת ארצית של למעלה מ- 4000 מתנדבים - רופאים, פראמדיקים וחובשים, הנמנים על כל שכבות הציבור ומכל המגזרים, פעילים וזמינים 24 שעות ביממה, 365 יום בשנה, בכל רחבי הארץ להצלת חיי אדם.

 

החברים באיחוד הצלה פועלים בהתנדבות ובמלוא המרץ, למענם של כל תושבי ישראל, הן באמצעות יחידת האופנועים המונה מעל ל 650 אופנולנסים, והן בעזרת ציוד רפואי משוכלל הנרכש ע"י הארגון ונמצא ברכבו הפרטי או על גבי האופנוע של כל מתנדב. בכל מקרה חירום רפואי המתרחש בכל מקום ובכל שעה ברחבי בארץ, המתנדבים השוהים בסמוך למקום האירוע, עוזבים את כל עיסוקיהם וניגשים לסייע בטיפול רפואי ראשוני, מתוך ההבנה כי בהצלת חיים כל שנייה היא קריטית לסיכויי הצלתו והחלמתו של החולה או הנפגע

 

 

                                                                   

בנוסף, איחוד הצלה מפעיל פרויקטים ייעודיים בקהילה

 

 

פרויקט “משפחה בטוחה” -  הינו קורס בן 4 שעות המיועד לציבור הרחב, בו לומדים ביצוע פעולות החייאה במבוגר, ילד ותינוק, מה עושים במצב של חוסר הכרה, חנק מגוף זר ומצבי חירום רפואיים אחרים.

 

פרויקט "תן כבוד" - עזרה וסיוע לקשישים עריריים וניצולי שואה ע"י ביקור תקופתי לבדיקת סימנים חיוניים המעידים על בריאות הקשיש וכן מסייעים להפגת בדידותו. מתנדבים בפרויקט חובשי 'איחוד הצלה' וכן אנשים ובני נוער מתוך הקהילה שהוכשרו לכך.

 

יחידת "חוסן" - יחידת מומחים בבריאות הנפש, ביניהם פסיכולוגים, פסיכיאטרים, עובדים סוציאליים ועוד, המגיעים לזירות אירועים בהם יש נפגעי טראומה, ונותנים עזרה ראשונה נפשית לנפגעים עצמם או לאחרים אשר נחשפו למראות קשים וחוו אירוע טראומטי.

 

 

 

בתרומתך לאיחוד הצלה הינך תורם לשיפור חיי החברה בישראל

 

לעמוד היוטיוב של איחוד הצלה, לחץ כאן

*התוכן באחריות העמותה
רוצה להתחיל לעגל לטובת איחוד הצלה 1. בחר כרטיס אשראי:
התרומה החודשית ויעדיה יופיעו בדפי הפירוט החודשיים שלך ראה דוגמה**