האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera
 • <p>
	<span style="text-align: center;"><nobr>שלום, כיף שהגעת אלינו :)</nobr></span></p>

  שלום, כיף שהגעת אלינו :)

  עם עיגול לטובה:

   

  קנית ב 78.80 ש"ח?

  שילמת 79.0 ש"ח.

  תרמת  20 אג'!

   

  4 ש"ח ממוצע תרומה חודשי      100% בחירה

למי מעגלים ?

אני רוצה להתחיל לעגל

בחר את חברת האשראי שלך

התהליך פשוט וקצר - אורך פחות מדקה

הרשמה לניוזלטר

אח בוגר אחות בוגרת ישראל ע"ר

חזרה לעמוד העמותות
527 מעגלים

נסו להיזכר בתמונת הילדות שלכם.
מי עומד לידכם? אבא? אמא? אח גדול? זה כמעט ברור מאליו שמישהו היה שם עבורנו, כשהיינו ילדים. אבל יש אלפי ילדים שהמציאות שלהם שונה. בלי דמות בוגרת, אחראית ותומכת, הם נאלצים להתמודד עם החיים בעצמם. והתוצאה? תחושת בדידות, פגיעה בביטחון העצמי, קושי להשתלב בחברה וחשיפה מוגברת להשפעות שליליות.

 

עמותת 'אח בוגר אחות בוגרת ישראל' מאפשרת ליצור שינוי בחיים של ילדים, שחסרים דמות הורית, באמצעות מפגש שבועי בן שעתיים עם אחים בוגרים.

 

לאורך זמן, מאפשרים ההכוונה והתמיכה של האחים הבוגרים לאחים הצעירים לפתח דימוי עצמי חיובי ולשפר את היכולות החברתיות והלימודיות. אנחנו מלווים את האחים שלנו במשך כל תקופת החונכות ומעניקים ייעוץ שוטף והדרכה מקצועית.
שעתיים בשבוע - חיים שלמים.

 

כמה מילים רשמיות על העמותה.

 

עמותת 'אח בוגר אחות בוגרת ישראל' הוקמה בשנת 2003. העמותה הינה חלק מארגון הגג העולמי – Big Brothers Big Sisters International, הפועל ב- 14 מדינות ברחבי העולם, ונשענת על מתודה ארגונית הקיימת בארה"ב 113 שנים.

 

מדי שנה, מסייעת ותומכת העמותה במאות ילדים ובני נוער. במהלך חמש השנים האחרונות העמותה הגדילה את היקף פעילותה פי 5! בשנת 2012 היו לעמותה שלושה סניפים. כיום, העמותה מפעילה 15 סניפים בעכו, כרמיאל, חיפה, נתניה, כפר יונה, רעננה, הרצליה, כפר סבא, תל אביב, חולון, אור יהודה, אשדוד, ירושלים, אפרת, ובאר שבע. במהלך שנת 2016 שירתה העמותה כ- 530 ילדים ובני נוער אשר לוו ע"י מספר זהה של מתנדבים.

 

העמותה פועלת בשיתוף פעולה עם הרשויות המקומיות. בנוסף, לעמותה שותפות עם המוסד לביטוח לאומי וקרן רש"י במסגרת הפרויקט הלאומי למניעת הזנחה בקרב ילדים ובני נוער. השותפות מאפשרת את הרחבת השירות לעוד מאות רבות של ילדים. כמו כן, העמותה שמה דגש רב על תהליכי למידה והתייעלות ארגונית והינה מבוקרת על ידי מכוני מחקר עצמאיים באופן אינטנסיבי. כעדות להתנהלות מחויבת איכות, העמותה הינה בעלת תו מידות למצוינות ואפקטיביות במגזר השלישי.

*התוכן באחריות העמותה
רוצה להתחיל לעגל לטובת אח בוגר אחות בוגרת ישראל ע"ר 1. בחר כרטיס אשראי:
התרומה החודשית ויעדיה יופיעו בדפי הפירוט החודשיים שלך ראה דוגמה**