האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera
 • <p>
	<span style="text-align: center;"><nobr>שלום, כיף שהגעת אלינו :)</nobr></span></p>

  שלום, כיף שהגעת אלינו :)

  עם עיגול לטובה:

   

  קנית ב 78.80 ש"ח?

  שילמת 79.0 ש"ח.

  תרמת  20 אג'!

   

  4 ש"ח ממוצע תרומה חודשי      100% מועבר לתרומה

למי מעגלים ?

אני רוצה להתחיל לעגל

בחר את חברת האשראי שלך

התהליך פשוט וקצר - אורך פחות מדקה

הרשמה לניוזלטר

אח בוגר אחות בוגרת ישראל ע"ר

חזרה לעמוד העמותות
269 מעגלים

נסו להיזכר בתמונת הילדות שלכם.
מי עומד לידכם? אבא? אמא? אח גדול? זה כמעט ברור מאליו שמישהו היה שם עבורנו, כשהיינו ילדים. אבל יש אלפי ילדים שהמציאות שלהם שונה. בלי דמות בוגרת, אחראית ותומכת, הם נאלצים להתמודד עם החיים בעצמם. והתוצאה? תחושת בדידות, פגיעה בביטחון העצמי, קושי להשתלב בחברה וחשיפה מוגברת להשפעות שליליות.

עמותת 'אח בוגר אחות בוגרת ישראל' מאפשרת ליצור שינוי בחיים של ילדים, שחסרים דמות הורית, באמצעות מפגש שבועי בן שעתיים עם אחים בוגרים.

לאורך זמן, מאפשרים ההכוונה והתמיכה של האחים הבוגרים לאחים הצעירים לפתח דימוי עצמי חיובי ולשפר את היכולות החברתיות והלימודיות. אנחנו מלווים את האחים שלנו במשך כל תקופת החונכות ומעניקים ייעוץ שוטף והדרכה מקצועית.

שעתיים בשבוע - חיים שלמים.

כמה מילים רשמיות על העמותה.
עמותת 'אח בוגר אחות בוגרת ישראל' הוקמה בשנת 2003 ומאז מסייעת ותומכת במאות ילדים ובני נוער מדי שנה. במהלך 2015 שירתה העמותה כ - 470 ילדים ע"י מספר זהה של מתנדבים, שהוכשרו על ידה. העמותה הינה חלק מארגון הגג העולמי – Big Brothers Big Sisters International, הפועל ב- 14 מדינות ברחבי העולם, ונשענת על מתודה ארגונית הקיימת בארה"ב 113 שנים.

כיום העמותה נותנת את שירותיה לילדים ובני נוער המתגוררים בשלושה עשר מוקדים ברחבי הארץ: תל אביב, חיפה, אור יהודה, ירושלים, כפר סבא, רעננה, אפרת, חולון, מגדל העמק, נתניה, באר שבע, עכו וכרמיאל. העמותה פועלת בשיתוף פעולה עם הרשויות המקומיות.


העמותה נמצאת במגמת תנופה מתמדת ובין השנים 2014-2015 פתחה 6 סניפים חדשים. בנוסף, לעמותה שותפות עם המוסד לביטוח לאומי וקרן רש"י במסגרת הפרויקט הלאומי למניעת הזנחה בקרב ילדים ובני נוער. השותפות מאפשרת את הרחבת השירות לעוד מאות רבות של ילדים. כמו כן, העמותה שמה דגש רב על תהליכי למידה והתייעלות ארגונית והינה מבוקרת על ידי מכוני מחקר עצמאיים באופן אינטנסיבי. כעדות להתנהלות מחויבת איכות, העמותה הינה בעלת תו מידות למצוינות ואפקטיביות במגזר השלישי.

*התוכן באחריות העמותה
רוצה להתחיל לעגל לטובת אח בוגר אחות בוגרת ישראל ע"ר 1. בחר כרטיס אשראי:
התרומה החודשית ויעדיה יופיעו בדפי הפירוט החודשיים שלך ראה דוגמה**