האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera
 • <p>
	<span style="text-align: center;"><nobr>שלום, כיף שהגעת אלינו :)</nobr></span></p>

  שלום, כיף שהגעת אלינו :)

  עם עיגול לטובה:

   

  קנית ב 78.80 ש"ח?

  שילמת 79.0 ש"ח.

  תרמת  20 אג'!

   

  4 ש"ח ממוצע תרומה חודשי      100% בחירה

למי מעגלים ?

אני רוצה להתחיל לעגל

בחר את חברת האשראי שלך

התהליך פשוט וקצר - אורך פחות מדקה

הרשמה לניוזלטר

אור ירוק- העמותה לשינוי תרבות הנהיגה בישראל

חזרה לעמוד העמותות
792 מעגלים

עמותת "אור ירוק" הוקמה בשנת 1997 מתוך הכרה בחשיבות העליונה של מאבק ללא פשרות בתאונות הדרכים וחשיבות מעורבות הקהילה בו. המטרה המוצהרת של העמותה היא לצמצם עד כמה שאפשר את מספר הנפגעים בתאונות דרכים ולהשפיע על שינוי תרבות הנהיגה בישראל. יו"ר העמותה ומייסדה הוא אבי נאור, אביו של רן נאור ז"ל, שנהרג בתאונת דרכים בעת שירותו הצבאי, והוא טרם בן 20.
תקציב העמותה ממומן כולו מאמצעים עצמיים, ללא תמיכה ממשלתית או ציבורית כלשהי.
אור ירוק פועלת על-פי תוכניות עבודה מפורטות, הנגזרות ממטרותיה ומהיעדים שהציבה לעצמה בכל תחום ותחום.
פעילות העמותה נחלקת לשני תחומים מרכזיים: תחום המדיניות והביקורת ציבורית ותחום התוכניות היישומיות. במסגרת תחום המדיניות והביקורת הציבורית נקבעים קווי היסוד של העמותה ועמדותיה, במטרה לעקוב אחר הפעילות של כל הגופים הרשמיים והממלכתיים הממונים על הבטיחות בדרכים, לדווח לציבור על הפעילויות ולהתריע על כשלים ומחדלים.
במסגרת התוכניות היישומיות שמפעילה העמותה, פותחו פרויקטים רבים המיועדים למגוון רחב של אוכלוסיות בקהילה, החל מפעילויות שנועדו לילדים צעירים בגיל הגן ובגיל בית הספר היסודי והתיכון, דרך אוכלוסיית הנהגים הצעירים, נהגים בארגונים ובמקומות עבודה וכלה בפעילויות המיועדות לבני הגיל השלישי. לכל אחת מאוכלוסיות אלו פותחו תוכניות ייעודיות, המופעלות רובן ככולן על ידי מתנדבי העמותה, תוך שיתוף פעולה הדוק ומתמשך עם ארגונים נוספים כמו חברת המתנ"סים, רשתות חינוך ועוד.
אור ירוק רואה עצמה כארגון של חברה אזרחית, אשר במסגרתו פועלים תושבים למען הקהילה שבה הם חיים, מתוך מחויבות אזרחית, אכפתיות ומעורבות.
מאז הוקמה, חוללה העמותה מהפך של ממש בתודעה הציבורית בתחום התאונות, הן בפעילותה הישירה והן בעידוד שנתנה בפעילות זו לשאר הגופים העוסקים בתחום.

*התוכן באחריות העמותה
רוצה להתחיל לעגל לטובת אור ירוק- העמותה לשינוי תרבות הנהיגה בישראל 1. בחר כרטיס אשראי:
התרומה החודשית ויעדיה יופיעו בדפי הפירוט החודשיים שלך ראה דוגמה**